Monster için laptop soğutucu önerisi

Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Monster'ı özellikle yazdım çünkü deli dehşet yanan bir cihaz. Apex Legends oyununda 144 FPS ile ekran kartım 86 işlemcim ise 72 derece. Bunu pek sorun etmiyorum lakin uzun kullanımda başıma bela olabilir diye yorumladım. Bakıma göndermeden en azından soğutucu alayım diyorum. F/P olması gayet işime gelir. Ayrıca kullanan arkadaşlar varsa kaç derece soğutuyor bilgisini de verirse muazzam olur. Şimdiden teşekkürler.

Laptop soğutucular hava sirkülasyonuna katkı sağladığından en fazla 2-3 derece sıcaklık düşürür. Ekstra soğutma sağlamaz. En az 6-7 farklı soğutucu kullanmış biri olarak söylüyorum. 10-15 derece sıcaklık düşürür diyenlere pek inanmayın, muhtemelen onların laptoplarının bakıma ihtiyacı var. Bakım yapsalar zaten 10 derece düşecek sıcaklıklar.

Ama benim tavsiyem fanlarının ısı borularına denk gelen bir notebook soğutucu almanızdır. Ben yakın zamanda bunu aldım, tavsiye ederim.

Laptop soğutucular hava sirkülasyonuna katkı sağladığından en fazla 2-3 derece sıcaklık düşürür. Ekstra soğutma sağlamaz. En az 6-7 farklı soğutucu kullanmış biri olarak söylüyorum. 10-15 derece sıcaklık düşürür diyenlere pek inanmayın, muhtemelen onların laptoplarının bakıma ihtiyacı var. Bakım yapsalar zaten 10 derece düşecek sıcaklıklar.

Ama benim tavsiyem fanlarının ısı borularına denk gelen bir notebook soğutucu almanızdır. Ben yakın zamanda bunu aldım, tavsiye ederim.

2-3 derece gayet makul gibi sıcaklığa bakınca teşekkür ederim bilgilendirme için.

Geri
Yukarı