Monster indirimi olacak mı?

Bütçe
30-45 bin lira
Bu butceye cidden monster mi alacaksin? Bir de taksitle 10 bin daha vereceksin ustune?
Laptop konusunda çok fazla bilgim yok. Arkadaşım almıştı memnun diye ben de alacaktım. Önerileriniz varsa yazarsanız çok sevinirim, araştırırım. Bütçe 30-45k arası. Şimdiden teşekkürler

Nitro 16 al. Ya da tam butceni soyle ben onereyim.
Şu anda Acer Predator Helios 300 kullanıyorum, Acer'e yabancı değilim. Geçen sene ekran kartı yandığı için (GTX 1060) artık değiştirmek zorundayım. Bütçe 30-45 bin arası.

Son düzenleme:
Laptop konusunda çok fazla bilgim yok. Arkadaşım almıştı memnun diye ben de alacaktım. Önerileriniz varsa yazarsanız çok sevinirim, araştırırım. Bütçe 30-45k arası. Şimdiden teşekkürler

Şu anda Acer Predator Helios 300 kullanıyorum, Acer'e yabancı değilim. Geçen sene ekran kartı yandığı için (GTX 1060) artık değiştirmek zorundayım. Bütçe 30-45 bin arası.

Acer Nitro 16 AN16-41-R08S NH.QLLEY.002 Ryzen 7 7840HS 16 GB 512 GB SSD RTX4060 16" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 1 haftadır yokum kusura bakmayın, hala almadıysanız bunu alın.

https://www.hepsiburada.com/acer-ni...nh-qlley-001-p-HBCV00004Q5QER?magaza=Teknorya bunu alacaktım. Trendyol'da yorum, değerlendirme yok. Arada 3000 lira fark var ama, ne yapmamı önerirsiniz?

Aradaki farka değmez ancak dediğiniz gibi satıcının toplam 3 değerlendirmesi var. Sorumluluk almak istemem de arkasında Trendyol olduğu için en kötü 15 gün içinde iade edilebilir diye düşünüyorum. Siz yine de bütçenizi zorlamayacaksa attığınız yerden alın, hem 1 TB SSD daha iyi olur.

Aradaki farka değmez ancak dediğiniz gibi satıcının toplam 3 değerlendirmesi var. Sorumluluk almak istemem de arkasında Trendyol olduğu için en kötü 15 gün içinde iade edilebilir diye düşünüyorum. Siz yine de bütçenizi zorlamayacaksa attığınız yerden alın, hem 1 TB SSD daha iyi olur.
Teknorya güvenilirdir hocam

Laptop konusunda çok fazla bilgim yok. Arkadaşım almıştı memnun diye ben de alacaktım. Önerileriniz varsa yazarsanız çok sevinirim, araştırırım. Bütçe 30-45k arası. Şimdiden teşekkürler.

Ben 1 ay önce konunun başında bahsettiğiniz Monster'ı aldım.
Hiç memnun kalmadım. Hem donanım hem kasa kalitesi(aşırı rezalet) hem ısınması falan iade edip Nitro 16 modelinin 4070'li versiyonunu aldım. Nitro 16 modelinden memnunum tek problem ilginç bir ölü pixeli olması onu da değişime göndereceğim. Monster aldığımda 2 tane ölü pixeli vardı. Bu ölü pixeller her ekranda çıkıyor galiba. Kolay gözükmüyorlar ama insanın aklına takılıyor bir de satmak istenildiğinde değer kaybına yol açıyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı