Monster K3 Pro alınır mı?

Bende bu klavyeyi almayı düşünüyorum da, bu klavye sadece Monster bilgisayarlarda mı çalışıyor acaba? Yoksa Monster olmayan bilgisayarda da çalışır mı? (özellikle Windows ) Blue Switch mi Switch'leri kaliteli midir? Kullanan varsa nasıl bir klavyedir.
Her bilgisayarda çalışır. Önceden mavi switchdi fakat şimdiki red switch. Switch markası outemu kalite konusunda kesin bir şey diyemem ama bana göre orta seviyede. Genelde gamepower gibi ucuz mekanik klavyelerde kullanılıyor. Yanlış hatırlamıyorsam Asus tuf k3'de de outemu vardı.

Her bilgisayarda çalışır. Önceden mavi Switch'di fakat şimdiki Red Switch. Switch markası outemu kalite konusunda kesin bir şey diyemem ama bana göre orta seviyede. Genelde Gamepower gibi ucuz mekanik klavyelerde kullanılıyor. Yanlış hatırlamıyorsam ASUS TUF k3'de de outemu vardı.

Teşekkürler peki alınır mı o fiyata

Monster Gamepower'dan daha iyidir kusura bakmayın da. Gamepower Ogre kullanıcısıyım, W tuşu ayda 1 bozulup geri geliyor. O markayı önermeyin.

Ben o zamanlar bilgisizdim. İyi sanıp yazmışım şu an bende kullanıyorum ve memnun değilim.

Teşekkürler peki alınır mı o fiyata
Monster Gamepower'dan daha iyidir kusura bakmayın da. Gamepower Ogre kullanıcısıyım, W tuşu ayda 1 bozulup geri geliyor. O markayı önermeyin.

Ben o zamanlar bilgisizdim. İyi sanıp yazmışım şu an bende kullanıyorum ve memnun değilim.

Bence alınır, ben alacağım. Bence de monster kat kat iyidir. Zaten sadece switchlerin nerede kullanıldığını söyledim, zaten klavye olarak k3 ile gamepowerı aynı kefeye koymak yanlış olurdu. Gamepower kullandım tuşlara basmama sorunu mevcut olarak geldi, iade ettim. Gamepowerı kesinlikle önermem ama monster alınır.

Şu an bunu Monster K3 Pro ile yazıyorum. RGB'si sizi hiç üzmez tuş atamaları da yapabiliyorsunuz gerçekten güzel. Oyun hissiyatı da bence gayet kuvvetli. Bu fiyat bandı için kesinlikle alınır derim ben. Tuşların basma hissiyatları, tuşa bastığınızda aldığınız sesler son derece tatminkar. Sorunuz varsa cevaplayabilirim bende 2 haftadır kullanıyorum.

Bu fiyata alternatifi yok. Bilek desteği, multimedya tuşları, Outemu Red Switch ve güzel bir RGB ile alınabilir. Güzel klavyedir. Sanırım yay sesi ilk başta çok çıkıyormuş, zamanla gitti diyenler var.

Geri
Yukarı