Monster K3 Pro alınır mı?

Uzun kullanım deneyimlerinizi yazabilir misiniz?

Neredeyse 2 senedir kullanıyorum, bir tuşunda basmama gibi bir problem yaşadım ama açıkçası ne servise yolladım ne de komple söküp baktım. Arada gelip gidiyor dert etmedim belki temizlikle bile geçebilir. Onun dışında gayet başarılı buluyorum hala. Malzeme kalitesi çok güzel ağır bir hissiyatı var ve sağlamlığı insan hissediyor. Ben makro ve RGB tuşlarını pek kullanmadım açıkçası o konuda yorum yapamıyorum. Bilekliği mıknatıslı fena değil. Benim aldığım seri güzeldi fakat benden sonra Switch'ler ve malzeme değişti yanlış bilmiyorsam. Bende kırmızı Switch vardı sanırım. Başka sorularınız varsa yanıtlarım.

Uzun kullanım deneyimlerinizi yazabilir misiniz?
Ben konuyu açtıktan bir süre sonra aldım bayadır kullanıyorum bence alınmaz. Bazı tuşlarda ara ara basmama sorunu var. A tuşu silindi terden. Çınlama sesi çok. hissiyat klasik red switch hissiyatı. Arkadaşımda furylevel y1 var hissiyat ayni sayilir onda çınlama az baya ve çok daha güzel duruyor. Kesinlikle almayin. Duruş-rgb olarak ise güzel duruyor. Fiyatına baktım kazıktan başka birşey değil ben 400 e almıştım.

Konu açılalı bayağı süre geçmiş hortlatıyorum, güncel olarak kullanan veya bu klavye ile deneyimi olan varsa iyi veya kötü olduğunu anlatabilir misiniz almayı düşünüyorum ben de.

Konu açılalı bayağı süre geçmiş hortlatıyorum, güncel olarak kullanan veya bu klavye ile deneyimi olan varsa iyi veya kötü olduğunu anlatabilir misiniz almayı düşünüyorum ben de.

Yeni fiyatını ve yeni malzeme kalitesini bilmiyorum ama benim yorumlarım aynı. Bir tuşta takılma yaşıyorum nadiren onun dışında malzeme kalitesinden vs gayet memnunum.

Yeni fiyatını ve yeni malzeme kalitesini bilmiyorum ama benim yorumlarım aynı. Bir tuşta takılma yaşıyorum nadiren onun dışında malzeme kalitesinden vs gayet memnunum.

Fiyatı şu an 2000TL günümüz dolar kuruyla çok normal malzeme kalitesi ise güzel diyorlar kırmızı Switch var alınır mı? Uzun süre idare eder mi beni.

Geri
Yukarı