Monster kargo süresi ne kadardır?

Osmannkc

Femtopat
Merhabalar, daha önce Monster'dan laptop alan var mı? Kargo kaç günde elinize ulaştı. Ben salı günü sipariş verdim ve 10 iş günü sonra kargoya verileceği söylendi sizce bu durum normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tahmini teslimat 10 iş günü deseler tamam ama 10 iş günü sonra kargoya verilmesi biraz fazla geldi bana. Bir arkadaşım Monster'dan mousepad sipariş etti ve 1 hafta içinde eline ulaştı.

Virüs nedeniyle normal olabilir.
Umarım derslerim başlamadan gelir :)
Pandemi yüzünden normaldir.
Benim elime 12 iş günüde ulaştı.
2 ay önce 3 arkadaşım farklı günlerde sipariş verdi en geç 5 günde ellerine ulaştı ama bana nedense 10 iş günü demeleri canımı sıktı, umarım tez zamanda gelir.
Tahmini teslimat 10 iş günü deseler tamam ama 10 iş günü sonra kargoya verilmesi biraz fazla geldi bana. Bir arkadaşım Monster'dan mousepad sipariş etti ve 1 hafta içinde eline ulaştı.
Bende bu sorunu anlamadım, hatta başka bir forum sitesinde bir arkadaş benle aynı bilgisayarı benden 1 gün sonra sipariş etmiş ve eline dün ulaşmış bu durum beni şüphelendirmeye başladı.

O anki stok durumuna göre belirliyorlar kargo süresini. Misal aynı bilgisayar bazen 3 iş gününde kargoda yazarken bazen 7 iş gününde bazen ise 10 iş gününde kargoda yazıyor. Stok çoksa süre kısa, stok azsa süre uzun. En son 10 iş gününde kargo diyordu evet, sonrasında da stoklar bitti zaten.

O anki stok durumuna göre belirliyorlar kargo süresini. Misal aynı bilgisayar bazen 3 iş gününde kargoda yazarken bazen 7 iş gününde bazen ise 10 iş gününde kargoda yazıyor. Stok çoksa süre kısa, stok azsa süre uzun. En son 10 iş gününde kargo diyordu evet, sonrasında da stoklar bitti zaten.

Ben sipariş verdiğimde stok vardı ellerinde hatta başka sitelerde de mevcuttu ama garanti olsun diyerek ve kontrol ederek Monster'in sitesinden aldım ama böyle kötü bir durumla karşılaştım, hatta mail bile attım bir sorun mu var acaba diye ama aldığım mesaj buydu; IMG_20200921_004244 - Hızlı Resim

Yeni konular

Geri
Yukarı