Monster karne indirimleri ne zaman?

682784

Hectopat
Makaleler
6
Merhaba Monster'in karne indirimleri ne zaman? Ne kadarlık bir düşüş olur mesela bu model Monster'in sitesinde 13.500 Trendyol'da 12.500. indirime kadar fiyatlarda artacaktır indirim geldiği zaman 11K'ya düşme imkanı var mıdır?

Merhaba Monster'in karne indirimleri ne zaman? Ne kadarlık bir düşüş olur mesela bu model Monster'in sitesinde 13.500 Trendyol'da 12.500. indirime kadar fiyatlarda artacaktır indirim geldiği zaman 11K'ya düşme imkanı var mıdır?

11.9k falan olabilir ama alınmaz. Çok dandik o model.

Yazın çoğu kişi fiyatların artacağını söylüyor. İndirimli değil de yazın ortasında bindirimli fiyatlar olur. Konunuza gelecek olursak 11599 gibi bir değere düşebilir. Önerim bilgisayar toplamanızdır fazla seyahat etmiyorsan.

Olabilir. Ama dediğim gibi almamaya çalışın aldığınıza pişman eder.

Thongfang. Ama eskidi sayılır artık.
Bir tanıdığımda V15.1 modeli var problem yaşamadığı için banada 16.7 önerdi ve teknik servis'ten felan bahsedince bir an aklıma yattı. Aslında İdeaPad 3 GTX 1650 versiyonuna karar vermiştim lakin şuan ne yapacağımı bilmiyorum 11K'ya ne önerirsiniz?

İr tanıdığımda V15.1 modeli var problem yaşamadığı için bana da 16.7 önerdi

15.1 thongfang kasa yani kalitesi ASUS TUF ile yarışır ama 16.7 Clevo kasa kalite oalrak tek dengi var oda Excalibur oda malum. 11k ya net IP Gaming 3 al. İtopya'da 5600h modeli 9999TL.

Bu alınır mı? Lenovo göre artısı eksisi nedir? Bir de Monster'in bu fiyatta thongfang kasa olan modeli var mı?

Tek artırısı var adı MSI yani satman kolay. Asıl kısma gelirsek; tek fanı var soğutması çöp, malzeme düşük, ekran kartı Max-Q ve hak etmediği fiyata satılıyor GF63.

Tek artırısı var adı MSI yani satman kolay. Asıl kısma gelirsek; tek fanı var soğutması çöp, malzeme düşük, ekran kartı Max-Q ve hak etmediği fiyata satılıyor GF63.
Teşekkürler Monster'in clevo kasa dışında başka modeli olmadığı için yine tek çare İdeaPad 3 kalıyor Ay sonuna kadar umarım ayni fiyatta kalır.

Yeni konular

Geri
Yukarı