Monster kontrol merkezi CPU sıcaklığını göstermiyor

Hocam Afterburner'de oyunda gözükmüyor nasıl bir program veya dosya engel oluyor olabilir açıkçası birkaç oyun harici ofis uygulamaları hariç kullandığım bir şey yok.
Doğru yapamadığın içindir. MSI Afterburner bu iş için kullanılan yegane programdır. Açılmaması gibi bir durum olduğunu sanmıyorum.

Hocam Afterburner oyunlarda hiç gözükmüyor kaç video izledim yine de yapamadım laptopu ilk aldığımda da yapamadım.

Bu videoları bir izle illa ki birinden bakarak yaparsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam Afterburner'de oyunda gözükmüyor nasıl bir program veya dosya engel oluyor olabilir açıkçası birkaç oyun harici ofis uygulamaları hariç kullandığım bir şey yok.
HWMONITOR işinizi görür.

Hocam Afterburner oyunlarda hiç gözükmüyor kaç video izledim yine de yapamadım laptopu ilk aldığımda da yapamadım.

Hocam aşağıya kendi MSI Afterburner ayarlarımı atıyorum eğer videoları izleyip yine yapamadıysan attığım resimlere bakarak aynı tuş atamalarını ve seçimlerini işaretleyerek denemeni tavsiye ederim. Oyunlarda hiç bir türlü sıcaklık değerleri gibi şeyleri göremiyorum demişsin fakat o ayarları görmek için programda bir tuş atamalısın ve oyuna girdiğinde o tuşa basman lazım değerleri görmek için. Mesela benim için bu tuş aşağıda resimde gördüğün gibi Ctrl+Num 1 tuşudur bu tuşa basınca bilgiler gözüküyor tekrar CTRL+Num 0 yapınca da kayboluyor.

1.png
2.png
4.png
5.png

1.png

Son düzenleme:
Hocam aşağıya kendi MSI Afterburner ayarlarımı atıyorum eğer videoları izleyip yine yapamadıysan attığım resimlere bakarak aynı tuş atamalarını ve seçimlerini işaretleyerek denemeni tavsiye ederim. Oyunlarda hiçbir türlü sıcaklık değerleri gibi şeyleri göremiyorum demişsin fakat o ayarları görmek için programda bir tuş atamalısın ve oyuna girdiğinde o tuşa basman lazım değerleri görmek için. Mesela benim için bu tuş aşağıda resimde gördüğün gibi CTRL+num 1 tuşudur bu tuşa basınca bilgiler gözüküyor tekrar CTRL+num 0 yapınca da kayboluyor.

Eki Görüntüle 784219Eki Görüntüle 784220Eki Görüntüle 784222Eki Görüntüle 784223

Eki Görüntüle 784232

Ayarları senin ki gibi yapınca sorun çözüldü teşekkürler.

Merhaba bende de Monster 20.2 var bende ekran ışığını Windows'tan ayarlarken bir anda gitmişti. Format atarak sorunu çözdüm. Daha sonra BIOS'tan Intel grafik kartını devre dışı bırakıp sadece NVIDIA çalışsın olarak seçtim. Mshybrid i kapattım yani. Yine Windows ekran ışığı ayarı çalışmadı. BIOS'tan bu ayarı kurcaladıysanız görmüyor olabilir.
Problem oluşturmaz, değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı