Monster kulaklık alınır mı?

Bütçe
349

mfgsivaas5880

Hectopat
Makaleler
2
Mikrofon kalitesi ortalamanın daha üstünde bir kulaklık arıyorum.
Monster'ın kendi incelemesinde sesi tatmin edici değil ama başka bir kişinin incelemesinde ses sorunsuz.
Üst modelinde de RGB'lerin ses yaptığı olmuş. Sizce F/P açısından hangisi daha iyi? Başka öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
7.1 ses kartlı, mikrofonu çıkartılabilir ve 40 mm sürücü;
Ses kartsız, mikrofonu çıkartılabilir ve 53 mm sürücü;

Mikrofon kalitesi ortalamanın daha üstünde bir kulaklık arıyorum.
Monster'ın kendi incelemesinde sesi tatmin edici değil ama başka bir kişinin incelemesinde ses sorunsuz.
Üst modelinde de RGB'lerin ses yaptığı olmuş. Sizce F/P açısından hangisi daha iyi? Başka öneriniz var mı?

Monster hiçbir şey alınmaz.

Artı -2 Eksi
Sadece kulaklık için sordum. Bu kulaklık ile ilgili sorununuz var ise lütfen buraya yazınız. Kulaklık dışı bir şikayetiniz var ise oluşturmuş olduğunuz konu linkini atar mısınız? Şikayetçi olma nedeninize oradan devam edelim.

Aslında sorun şu bize Türk Mali yazılan şeyin ışıkları Çin'den metalı papai yeni gineden geliyor ve buna Türk Mali diyorlar ben şimdi bunları nasıl güvenir tavsiye ederim.

Artı -1 Eksi
Aslında sorun şu bize Türk Mali yazılan şeyin ışıkları Çin'den metalı papai yeni gineden geliyor ve buna Türk Mali diyorlar ben şimdi bunları nasıl güvenir tavsiye ederim.
Türk Malı değil Türk firması. Lütfen biraz daha araştırma yapın firma hakkında. Geri dönüşler nasıl, müşteri hizmetleri nasıl, ürünler sağlam mı gibi. Hiçbir markanın kusursuz olduğunu iddia etmiyorum. Daha spesifik yorumlar yapılmalı ve de biraz daha bilgi sahibi olunmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı