Monster laptop alınır mı?

Ben Monster kullanıcısıyım. Şayet bu zamana kadar bilgisayarımdan şikayetim olmadı, yazılım kısmı diğer markalara göre daha eksik olduğunu söyleyebilirim. Yeni modellerde daha çok soğuğu yan taraftan alıp arka taraftan verme sistemi kullanılıyor eski modellere göre daha iyi bir soğutma sistemi olduğunu düşünüyorum, oyun oynarken sizi asla yarı yolda bırakmaz, şayet beni bırakmadı. Eğer aklınıza takılan bir soru olursa seve seve cevaplarım.

Garanti süresi bitince bilgisayar ölüyor gibi şeyler bence hurafeden başka bir şey değil. Bilgisayarımın garantisi bitti ve ilk günkü gibi performansı yerinde ekranında tek bir ölü piksek yok, klavyesinde, touch padde herhangi bir arıza yok. Ayrıca ömür boyu bakım sunuyorlar eğer şubelere yakınsan bakımını ücretsiz yaptırabilirsin.

Güncelleme: 2 senedir kullanmama rağmen sıkça oyun oynarım, bataryası şuan 2.3 saat civarı götürmektedir.

Merhaba,

Ben Monster kullanıyorum hem kulaklık, notebook abra a5 ve kulaklığını memnunum şuanda. (1 Yıldır abra a5 Kullanıyorum Tek Sorun Klavye 1 2 Tuşu Soyuldu servise verirsem düzeltirler hemen 1 ila 3 gün içerisinde ama üşeniyorum veremeye) Özelikle kulaklığı çok güzel 7.1 pusat olanı kullanıyorum ses kalitesi süper tam olarak fiyat performans ürünü.

Geri
Yukarı