Monster laptop alınır mı?

Merhaba, pazartesi günü bilgisayara Windows 10 kurdum ama HDD olduğu için GeForce NOW'da oyunu açarken yükleniyorun sonunda kapanıyordu. Bende hem bilgisayardan hem GeForce NOW'a muhtaç olmaktan bıktım. Monster almak istiyorum ama çok pahalılar en ucuzu 11 veya 12K falan yakın zamanda düşer mi?

Keşke arttırabilsem ama o Monster'i bile anca alabiliyorum yani biliyosunuz fiyatlar terazi gibi oynuyor

Diğer attığım MX450 laptopta yeterlidir dediğiniz oyular için hocam sadece RAM arttırılması lazım.

Gerçekten çok iyi. 10. nesil olması kafa karıştırmasın 10500h, 4600H'dan daha iyi. Yani 10. nesil i5'ler hep 4600H'dan kötüydü bu şekilde basitçe karşılaştırabiliriz.
monster istememin sebebide diğer laptopların kendi teknik servisi yok bilgisayarcıya götürsen nekadar güvenebilirsin
ama monsterin teknik servisinde muayene ücretsiz diye biliyorum bi sıkıntı çıkarsa hallediyorlar

Monster istememin sebebide diğer laptopların kendi teknik servisi yok bilgisayarcıya götürsen ne kadar güvenebilirsin
Ama Monster'in teknik servisinde muayene ücretsiz diye biliyorum bir sıkıntı çıkarsa hallediyorlar

Nasıl kendi servisi yok hocam? Her markanın var.

Geri
Yukarı