Monster laptop alınır mı?

Bütçe
Max 36.000TL

YusephCN

Femtopat
Daha fazla  
35k ya hem oyun oynayabileceğim hem de okulda kullanabileceğim bir bilgisayar arıyorum. Monster laptoplar diğer laptoplara göre bir tık daha uygun fiyatlı sanki sizce alayım mı?
Monster bilgisayar alınır mı?
Monster bilgisayar kullandıysanız memnun musunuz?
Monster laptop alacağına bunu al bence dediğiniz bir öneriniz var mı?

35k ya hem oyun oynayabileceğim hem de okulda kullanabileceğim bir bilgisayar arıyorum. Monster laptoplar diğer laptoplara göre bir tık daha uygun fiyatlı sanki sizce alayım mı?
Monster laptoplar diğerlerine göre uygun değil, aksine kötü.

Öncelikle Monster alınmaz.
Daha önce denedim komsumda vardı yumurta kırsan üstünde pişer şimdi öneri hulup atacağım size.

Asus Tuf Gaming A15 FA507NV-LP038 R7-7735HS 16 GB 512 GB SSD RTX4060 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu 2'si var.

ASUS TUF A15 serisi alabilirsin oyun icin ayri mod okul icin ayri modu var 5 saat suruyor okul icin oyun için fan sesi cok yuksek fakat isinma yapmıyor ben TUF A15 4070 Ryzen 7940HS olan modelini kullanarak bu yorumu yaptim 4050 serilerine bakabilirsin.

Öncelikle Monster alınmaz.
Daha önce denedim komsumda vardı yumurta kırsan üstünde pişer şimdi öneri hulup atacağım size.
Konuyla bağımsız eğer öyleyse bu iyi birşey. Aliminyum kasa olduğu için (bazı modelleri) ısıyı daha iyi iletiyor ,evet elinizi kasaya deydirdiğinizde elinizi yakıyor ama ısınmayı önlüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı