Monster laptop alınır mı?

Merhaba, pazartesi günü bilgisayara Windows 10 kurdum ama HDD olduğu için GeForce NOW'da oyunu açarken yükleniyorun sonunda kapanıyordu. Bende hem bilgisayardan hem GeForce NOW'a muhtaç olmaktan bıktım. Monster almak istiyorum ama çok pahalılar en ucuzu 11 veya 12K falan yakın zamanda düşer mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

MX450 alabilirsin 0 olarak.

GTX 1050 Mobile'den daha kötü bir kart. İkisinin arası değil hocam.

Bakın hocam RDR2 de daha iyi:

Ona bakarsanız Metro Exodus, Forza Horizon gibi oyunlarda da GTX 1050 fark atmış. Bazı oyunlarda ufak geçmiş diye daha iyi olduğunu düşünmüyorum.

Ben aynı fiyatta GTX 1050 TI Mobile bulabileceğini söylüyorum ikinci el sadece.

Ona bakarsanız Metro Exodus, Forza Horizon gibi oyunlarda da GTX 1050 fark atmış. Bazı oyunlarda ufak geçmiş diye daha iyi olduğunu düşünmüyorum.

Ben aynı fiyatta GTX 1050 Ti Mobile bulabileceğini söylüyorum ikinci el sadece.

İkinci el bakarsa tabii daha iyilerini bulur sıfır olarak şu an en iyisi bu.

Merhaba, pazartesi günü bilgisayara Windows 10 kurdum ama HDD olduğu için GeForce NOW'da oyunu açarken yükleniyorun sonunda kapanıyordu. Bende hem bilgisayardan hem GeForce NOW'a muhtaç olmaktan bıktım. Monster almak istiyorum ama çok pahalılar en ucuzu 11 veya 12K falan yakın zamanda düşer mi?
Türk Malı olduğunu biliyorum. Markaya değil donanımlara tek tek bakarak değerlendirmek gerektiğini düşünüyorum.

Geri
Yukarı