Monster Laptop Fanından Gelen Garip Ses

• Konuyu başlatan Poker1223
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 5B
P

Poker1223

Ziyaretçi
Monster forumuna açtım fakat cevap gelmedi belki siz yardımcı olursunuz. Elimde Abra A5 v11.1 modeli bulunmakta. Alalı 6-7 ay oldu. Sorunsuz çalışıyordu bundan 5 gün öncesi normal laptopu açtım sol arka fanından garip sesler gelmeye başladı (1. videodaki ses), daha sonra gider dedim az bekledim gitmedi. Bir oyuna girdim fanlar tam güç çalışınca 30 saniye içinde normal haline geldi. Aradan 5 gün geçti yine bu sorunu yaşadım. Akşam vakitlerinde 1.videodaki sesler başladı daha sonra başka bir şey keşfettim. Klavyenin yanına hafif basınca 2. videodaki ses çıkıyor. Diğer 3. videodaki ise kapağı tam dik yapınca yine 2. videodaki ses çıkıyor. Hafif indirince veya elini kapağa koyunca o cızırtı sesi gidiyor ama diğer ses devam ediyor.

Son olan ses 1 saate yakın sürdü daha sonra eski çalışma haline geldi. Ayrıca herhangi bir donma vs. yok ama korkuyorum bir sorun olursa diye

Not olarak laptop hiç açılmadı ve bakım vs. yapılmadı.

1.video
2.video
3.video

Son düzenleyen: Moderatör:
En iyisi garantiye götürmeniz. Onlara bu sorunu anlatın yardımcı olurlar büyük ihtimal termal macun yenilemesi ve fan değişimi yaparlar diye düşünüyorum fanlar sıkıntılıysa.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı