Laptop CD-ROM Tarafından Gelen Garip Ses

daidex

Hectopat
Arkadaşlar laptoptan garip bir ses geliyor. CD ROM tarafından (CD ROM ile alakası yok) bilgisayar açılırken bazen bu garip ses geliyor, ve oyunda da bu garip ses gelir gelmez bilgisayar takılıyor, ve hiçbir şey yapamıyorum.
Eğer sese rastlarsam paylaşacağım.
2 Saatlik oyunda 30 dk lik aralıklarla bu sese denk geliyorum.

Son düzenleme:
Sesi kaydetmeniz mümkün mü? Ne gibi bir ses? Bilgisayarınızdan gelebilecek bu tarz bir ses en fazla HDD içindeki kafanın hareketinden veya CD-ROM'un içindeki lazeri ileri-geri oynatan motorun sesi olabilir.

CD ROM'u neredeyse hi kullanmadım ve zaten içinde bir CD'de yok.
Sesi anlatmam çok zor anlatırsam yanlış anlayabilirsiniz o yüzden en yakın zamanda atacağım.

Arkadaşlar laptoptan garip bir ses geliyor. CD ROM tarafından (CD ROM ile alakası yok) bilgisayar açılırken bazen bu garip ses geliyor, ve oyunda da bu garip ses gelir gelmez bilgisayar takılıyor, ve hiçbir şey yapamıyorum.
Eğer sese rastlarsam paylaşacağım.
2 Saatlik oyunda 30 dk lik aralıklarla bu sese denk geliyorum.
Merhabalar bende 2 ay önce bir tane hp laptop aldım ve cd romun oradan pc açılınca yarım saniyelik biz cızırt diye ses çıkıyordu ve servisi cd romun arızalı olduğunu söyledi 2 ayın sonunda para iademi yeni aldım. Aynı sesi yakalayabilmen için bir yöntem önereyim sana cd romu açma tuşuna bas açık kalsın daha sonra laptopu kapat ( yeniden başlatma kapat ) pc kapalı ve cd rom açık olacak yani. Bu sefer tekrar aç bilgisayarı ses kesilirse sebebi cd romdur

Merhabalar bende 2 ay önce bir tane HP laptop aldım ve CD ROM'un oradan PC açılınca yarım saniyelik biz cızırt diye ses çıkıyordu ve servisi CD ROM'un arızalı olduğunu söyledi 2 ayın sonunda para iademi yeni aldım. Aynı sesi yakalayabilmen için bir yöntem önereyim sana CD ROM'u açma tuşuna bas açık kalsın daha sonra laptopu kapat ( yeniden başlatma kapat ) PC kapalı ve CD ROM açık olacak yani. Bu sefer tekrar aç bilgisayarı ses kesilirse sebebi CD romdur.

Deneyeceğim.
Merhabalar bende 2 ay önce bir tane HP laptop aldım ve CD ROM'un oradan PC açılınca yarım saniyelik biz cızırt diye ses çıkıyordu ve servisi CD ROM'un arızalı olduğunu söyledi 2 ayın sonunda para iademi yeni aldım. Aynı sesi yakalayabilmen için bir yöntem önereyim sana CD ROM'u açma tuşuna bas açık kalsın daha sonra laptopu kapat ( yeniden başlatma kapat ) PC kapalı ve CD ROM açık olacak yani. Bu sefer tekrar aç bilgisayarı ses kesilirse sebebi CD romdur.

Ses gelmedi.
Genelde oyun oynarken ses geliyor oyun oynarken kayda geçerim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı