Monster laptop garantisi güvenli mi?

Gonderme pisman olursun. 80-90'i da gecer donuste muhtemelen. Hahaha atacak arkadaslara simdiden selam olsun.
80-90 bir şey olmaz kardeşim sorunsuz, isterse 100 derece olsun ben 20 yıldır laptop kullanıyorum bu derecelerde bir şey olmaz. Sen hiç sıcaklıktan bozulan laptop gördün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış macun kullaniyorlar, bazen fanlari falan bozuyorlar tavsiye etmem. En guzeli nasıl yapilacagini ogrenip kendin yapman.

İşi öğrenmek daha iyi orada haklısın.

80-90 bir şey olmaz kardeşim sorunsuz, isterse 100 derece olsun ben 20 yıldır laptop kullanıyorum bu derecelerde bir şey olmaz. Sen hiç sıcaklıktan bozulan laptop gördün mü?

İşlemci erir (!)

Bak orada kocaman Max operating temperature 105C yaziyor. 100C Spec icinde oldugu icin normal yani. Ryzen 7000 masaustu islemcileri 90+ calisiyor zaten.

105 derecede kendimi kapatırım diyor fakat anlamadığın için 100 derecede işlemcinin artık bıktığını 105 derecede kendini korumaya aldığını anlayamıyorsun. O zaman Monster niye önermiyoruz teknik servisten mi?

Ben 5 6 kere göndermiştim sorun çıkmadı ama fark yaratmadı. Ben fan sesi çok fazla temizler misiniz falan demiştim. Her seferinde fark yok gibiydi ama bedava diye yasptırıyordum. Ama cogu zaman 2 hafta bekledım.

Yeni konular

Geri
Yukarı