Monster laptop hoparlöründen çıt sesi geliyor

cagrig97

Centipat
Bu sorun yüzünden aldığım laptopu iade ettim. Yeni laptop aldım tekrar yine aynı sorun. Hoparlörden ara sıra çıtır çıtır sesler geliyor. Forumu kontrol ettim, aynı sorun birçok kişide var, birisi çözdüğünü belirtmiş, dediklerini yaptım fakat yine çözülmedi. Yardımcı olabilecek birisi var mı?

Bu sorun yüzünden aldığım laptopu iade ettim. Yeni laptop aldım tekrar yine aynı sorun. Hoparlörden ara sıra çıtır çıtır sesler geliyor. Forumu kontrol ettim, aynı sorun birçok kişide var, birisi çözdüğünü belirtmiş, dediklerini yaptım fakat yine çözülmedi. Yardımcı olabilecek birisi var mı?
İade ettiğiniz bilgisayar da Monster marka mıydı?

Bendede vardı bu sorun. Driver doğru yüklenmediği için kaynaklanıyordu. Kaldırıp tekrar yüklediğimde düzelmişti.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı