Monster laptop hoparlöründen çıt sesi geliyor

cagrig97

Centipat
Bu sorun yüzünden aldığım laptopu iade ettim. Yeni laptop aldım tekrar yine aynı sorun. Hoparlörden ara sıra çıtır çıtır sesler geliyor. Forumu kontrol ettim aynı sorun birçok kişide var birisi çözdüğünü belirtmiş dediklerini yaptım fakat yine çözülmedi. Yardımcı olabilecek birisi var mı?

Bu sorun ses sürücüsü ile alakalı oluyor genelde. Yaptığınız işlem nedir sizin? Doğru sürücüyü kurduktan sonra ses denetim masasından ses geliştirmelerini kapatmak ve kaliteyi CD kalitesine çekmek benim sorunumu çözmüştü.

Sürücüleri otomatik programla kuruyorsanız hoparlör de sıkıntıya girer touchpad de. Modelini yaz cihazın uygun sürücüyü atalım. Eskisini komple kaldırıp bunu kuracaksın.

Cihazımın modeli ABRA A7 V11.1.3
Şu işlemi yaptım:Edit: Ben çözdüm arkadaşlar sonunda forumda yayınlanan en son realtek sürücüsünü indirin sound blaster connect kurulu olsun sürücüyü indirdikten sonra rardan çıkartın aygıt yöneticisinnde realtek audioya gelip sürücüyü güncelleştir diyip çıkardığınız yolu gösterin güncelledikten sonra pc yi yeniden başlatın bendeki çıt sesi yok oldu sürücü linki: Universal_Audio_Driver_8827_Attest.zip
Sürücüleri otomatik programla kuruyorsanız hoparlör de sıkıntıya girer touchpad de. Modelini yaz cihazın uygun sürücüyü atalım. Eskisini komple kaldırıp bunu kuracaksın.
Cihazımın modeli Abra a7 v11.1.3

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı