Monster laptop iade olur mu?

Sana 100%100 14 günlük iade hakkını geçtiğin için olumsuz yanıt verecekler.
Öyle derlerse garanti belgesinin arkasındaki o prosedürü onlara okuyacağım aksi takdirde onları tüketici heyet mahkemesine verceğini söyleyeceğim.
Bu arada yarın ki telefon görüşmesiyle birlikte bu konuyu güncellerim bazı arkadaşlara yol göstermiş olurum hem.

O kadar para ver al olan durumlara bak. Geçmiş olsun dostum umarım en yakın zamanda iadeni yaparlar. Her fırsatta gördükçe uyarıyorum artık şu forumda Monster marka herhangi bir şey önermeyin.

Cidden bende bu forumdaki insanların Monster ve türevi markalarına karşısındaki tutumunu bir türlü çözemiyordum çok gereksiz buluyordum ama haklıymışsınız. Ne diyelim :D

Monster'dan MSI'a geçtim, gençleştim resmen bu kadar mı fark eder.
Aynı donanıma 2 bin fazla verdim ama kafam rahat.

Kullandığım model de en çok tutulan T7 v22.1 idi.

Arkadaşlar 28 günlük Monster laptopum 3 kez arızalandı birinci teknik servise gidişimde mikrofonun bozuk olduğunu ve anlık takılmalarla dırrr diye buzzing sesi çıkardığını söyledim. Mikrofonu düzelttiler ama buzzing problemi hala aynı. Tekrar 28 gün içerisinde 2 tane ölü piksele rastladım ve tekrar teknik servise götürüp sorunlarımı söyledim değişim ya da iade istediğimi söyledim. Ertesi günün sabahı arayıp değişim istemiyorum iade istediğimi söyledim ve bana 14 günlük iade prosedüründen bahsetti. Bende haklarıma dayanarak ve kendilerinde garanti belgesinin arkasında belirttiği gibi teknik servise getirildikten sonra tekrar cihazda arızalanma olursa bedel iadesi hakkı talep edebileceğimi söyledim elemanda tamam dedi. Bugün teknik servisin kapanmasına 5 dakika kala (bu da ayrı bir fiyasko) mesaj geldi ve ürününüze işlem yapabilmemiz için cihaz hakkında bilgi beklenmektedir yazdı. Ben yarın açık açık haklarımı belirterek iademi isteyeceğim. Aldım aldığıma pişman oldum buradan almak isteyen arkadaşlara feyz olsun ne diyeyim. Sizce iade alırlar mı?
1 yıl içerisinde cihazın 6 kez garantiye gidip arıza olduğu kayıtlara geçerse iade hakkın doğuyor. Almazlarsa kovala onu.

Monster'dan MSI'a geçtim, gençleştim resmen bu kadar mı fark eder.
Aynı donanıma 2 bin fazla verdim ama kafam rahat.

Kullandığım model de en çok tutulan T7 v22.1 idi.
Benimde umarım iade talebimi kabul ederlerde bari üzerine 2-3k koyup asus ya da msi gibi daha global firmalara yöneleceğim sizin gibi.
1 yıl içerisinde cihazın 6 kez garantiye gidip arıza olduğu kayıtlara geçerse iade hakkın doğuyor. Almazlarsa kovala onu.

Mikrofonum bozuldu ve düzelttiler ardından ekranımda 2 tane ölü piksel çıktı kendileri baksın görsünler garanti belgesinde de onarım işlemi gördükten sonra gene arıza görülürse bedel iadesi talep edilebilir yazıyor.

Benim de umarım iade talebimi kabul ederlerde bari üzerine 2-3K koyup ASUS'ya da MSI gibi daha global firmalara yöneleceğim sizin gibi.

Mikrofonum bozuldu ve düzelttiler ardından ekranımda 2 tane ölü piksel çıktı kendileri baksın görsünler garanti belgesinde de onarım işlemi gördükten sonra gene arıza görülürse bedel iadesi talep edilebilir yazıyor.

Servis rapoları elinizdeyse başvurun almazlarsa tüketici hakeme gidin 4 servis raporu ile işlem başlatabiliyorsunuz. %100 para iadesi veya muadili yolluyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı