Monster laptop ısınıyor mu?

Monster biraz daha kasası ve soğutma sistemi yüzünden diğer cihazlara göre biraz fazla ısınıyor aslında. Genelleme yapmak gerekirse.

Evet katılıyorum size. Diğer laptoplara göre biraz daha ısınma problemi oluyor. Sınırlı hava akışından, yapısından dolayı olabilir.

Birinci laptop sürekli bozulduğu için aynı modelden bir tane daha verdiler. Bozulup durduğu için kaç kez bakım da yapıldı. İkisi de ilk günden beri cayır cayır yanıyor. Şimdiki dokunsam yine bozulacak diye 1.5 yıldır bakım yaptırmadım. Çürüsün böyle.
Aynı model üzerinden bir tane daha verdiğine şükredebilirsiniz. Diğer firmalar gibi kullanıcı hatası adı altında fahiş fiyat kitlememiş olması bile sizler için bir nimet bence. Hala Monster kötüleme peşindesiniz.

Aynı model üzerinden bir tane daha verdiğine şükredebilirsiniz. Diğer firmalar gibi kullanıcı hatası adı altında fahiş fiyat kitlememiş olması bile sizler için bir nimet bence. Hala Monster kötüleme peşindesiniz.

Pardon? 3 kere ekranı dokunmadığım halde bozulduysa ve ben tüketici haklarımı bilip değişim veya iade yapabileceğimi bildiğim için kötülüyor mu oluyorum? Değiştirmek istedim üst modelle, aynısını verdiler. Övülecek bir yanı da yok, neyini kötülemeyeyim? Kaç kere mağdur oldum. Tez yazdığınız dönemde i5 2. nesil Windows 8.1 Dell laptop ile kasa kasa iş yapmadığınız için tabii siz kötüleyemezsiniz, ben kötüleyebilirim. Leş gibi kullanıcı deneyimi yaşattıkları için bir kere daha kötüledim. Buyrun. İki dakikalığına Turbo Boost açtım ve sıcaklık böyle. Ben bunu öveyim mi ne yapayım şimdi? Ne bekliyorsunuz benden?

1713433301265.png

Hocam kullanan bulmuşken sorayım. Abra mıydı Tulpar mıydı acaba?

Abra.

Geri
Yukarı