Monster laptop oyun sırasında donuyor ve garip bir ses çıkarıyor

YLCNBEY

Femtopat
Daha fazla  
Beyler 3 gün önce RTX 3060'lı Monster aldım. bugün CS'de 4 defa PUBG'de 1 defa bilgisayar dondu ve kulaklığıma "dıııırrrrrtttttt" diye garip ses geldi. Sıcak donma 2-3 saniye sürüyor sonra düzeliyor. SSD sağlık testi yaptım, bir problem gözükmedi. şimdi de RAM'lere bakıyorum, önerileriniz nedir? Bizim çözebileceğimiz bir şey mi bu yoksa garantiye mi gitmeli?

Beyler 3 gün önce RTX 3060'lı Monster aldım. Bugün CS'de 4 defa PUBG'de 1 defa bilgisayar dondu ve kulaklığıma "dıııırrrrrtttttt" diye garip ses geldi. Sıcak donma 2-3 saniye sürüyor sonra düzeliyor. SSD sağlık testi yaptım, bir problem gözükmedi. Şimdi de RAM'lere bakıyorum, önerileriniz nedir? Bizim çözebileceğimiz bir şey mi bu yoksa garantiye mi gitmeli?

Genelde mavi ekran vereceği zaman öyle ses gelir. Bir minidump var mı diye bakın.

Beyler 3 gün önce RTX 3060'lı Monster aldım. Bugün CS'de 4 defa PUBG'de 1 defa bilgisayar dondu ve kulaklığıma "dıııırrrrrtttttt" diye garip ses geldi. Sıcak donma 2-3 saniye sürüyor sonra düzeliyor. SSD sağlık testi yaptım, bir problem gözükmedi. Şimdi de RAM'lere bakıyorum, önerileriniz nedir? Bizim çözebileceğimiz bir şey mi bu yoksa garantiye mi gitmeli?

Anakartta bir problem olabilir. Masaüstünde aynı hatayı alıyordum. Anakart değiştirince düzeldi. Belki bağlantılarda bir zayıflık olabilir. Servise götürüp sorununuzu dile getirin.

Merhaba sorunu çözdünüz mü? Sanırım aynı model cihaza sahibiz, sizinki de v20.3 mü? Bende de aynı sorun var. Ne yaptınız, halledebildiniz mi?

Geri
Yukarı