Monster laptoplara neden ön yargı var?

Baguvix61

Hectopat
Daha fazla  
Instagram'da birkaç videoya denk geldim ve Monster'a bir ön yargı var. Kütüphaneden diğerleri Lenovo kullanırken benim helikopterin giriş şekli falan diye. Zaten bunlar laptop ve oyun için tasarlandığı için ısınacak ve fan açacaktır. E bu da ses yapar. Ama neden buna ön yargı var? Yoksa sahipleri bunu bilemeyecek kadar düşünemiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Instagram'da birkaç videoya denk geldim ve Monster'a bir ön yargı var. Kütüphaneden diğerleri Lenovo kullanırken benim helikopterin giriş şekli falan diye. Zaten bunlar laptop ve oyun için tasarlandığı için ısınacak ve fan açacaktır. E bu da ses yapar. Ama neden buna ön yargı var? Yoksa sahipleri bunu bilemeyecek kadar düşünemiyor mu?

Clevo kasalar sağ olsun.

Kanka bende önceden çok önyargılıydım iyice bir araştırma yaptım ve özelleştirilmiş Tulpar T7 25.1 aldım, o kadar memnunum ki anlatamam 2 ayda bir arıyorlar bir sıkıntınız var mı diye.

Bazı kasalardan dolayı aynı zamanda Türk markası olmasından dolayı. Evet ısı sorunu olan kasaları vardı ancak insanımızın garip bir Türk marka nefreti var ve inaçsızlığı var. General Mobile, Casper vs. için de aynısı yapılıyor. İlk çıktıklarında sorunları vardı çünkü...

Monster tarafında sıkıntının çoğu kasanın malzeme kalitesi ve kalite kontrol bandının olmamasından kaynaklanıyor. Bu da sıfır ürünlerde diğer markalara kıyasla daha fazla sorunlu ürün çıkmasına neden oluyor. V25.1'i MSI Leopard kasa kullandığı için biraz dışarıda tutuyorum ama o modelde de klavyenin aydınlatma problemi mevcut.

Kanka bende önceden çok önyargılıydım iyice bir araştırma yaptım ve özelleştirilmiş Tulpar T7 25.1 aldım, o kadar memnunum ki anlatamam 2 ayda bir arıyorlar bir sıkıntınız var mı diye.

V25.1 MSI Leopard kasa kullanıyor çünkü. Memnun kalmanız normal.

Geri
Yukarı