Monster Laptoplarda Çatlama ve Kırılma

XMixtelXx

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Monster kullanan arkadaşım var ve Windows yazılımından dolayı mavi ekran hatası alıp duruyor, ç plastik kasasının adiliğinden (alalı 1 yıl olmadı) 3 defa servise gitti. Laptop titiz ve sabit kullandığı halde menteşe ve şarj giriş yeri plastik mal olduğunda çatlama yaptı çanakartı olmadık yerden serviste arızalı olduğunu öğrendik. Monster kullanıp başkalarınında başına böyle sürekli servise gönderme veya olmadık yerden çatlama, kırılma olayları yaşayan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
3 yıldır kullanıyorum bir kere bile Monster olmasaydı olmazdı dediğim bir sorun olmadı.
Kasası çok sağlam değil ancak kıracak olan her kasayı kırar, sosyalde masaüstü bilgisayar kasasını kıranları gördüm burada.

Ben de Monster kullanıcısıyım. Ben de bilgisayarı aldıktan 5 ay sonra (kapağı iki taraftan dikkatli şekilde açtığım halde) sağ menteşe tarafı kırılmıştı. Servise gönderdim, kasa plastiğini ücretsiz değiştirip gönderdiler. Aynı özellikteki donanımlar farklı markalarda %30 daha pahalı iken Monster'da bu fiyatlarda olmasının sebebi bu gibi durumlar işte. Neyse ki servis yaklaşımları gayet iyi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı