Monster laptopta Ctrl+Space+A yapılmıyor

onurthell

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba. Monster Notebook kullanıyorum ve şöyle bir problem var. CTRL space ve a tuşuna bastığım zaman a tuşunu algılamıyor ama CTRL a yapınca algılıyor ya da space a yapınca algılıyor. Aynı şekilde CTRL space W s D tuşlarını algılıyor ama tek problem CTRL space a tuşunda. Yardım eder misiniz?

Merhaba. Monster Notebook kullanıyorum ve şöyle bir problem var. CTRL space ve a tuşuna bastığım zaman a tuşunu algılamıyor ama CTRL a yapınca algılıyor ya da space a yapınca algılıyor. Aynı şekilde CTRL space W s D tuşlarını algılıyor ama tek problem CTRL space a tuşunda. Yardım eder misiniz?

Aynısı benim Lenovo lapyopumda oluyor. Belli 3 tuşa bastığımda alkılamıylr ama 2'li bastığımaa çalışıyor. Bence normal bir durum. Kör noktaya düşüyordur.

Arkadaşlar problem şu sadece A tuşunda oluyor A yerine W bastığımda olmuyor tek sıkıntı a tuşu

Aynısı benim Lenovo lapyopumda oluyor. Belli 3 tuşa bastığımda alkılamıylr ama 2'li bastığımaa çalışıyor. Bence normal bir durum. Kör noktaya düşüyordur.
3 tuş değil 5 tuşa bastığımda da algılıyo ama A algılamıyo

Klavyesinde Anti-Ghosting bulunmadığı için yakın tuşlarda sorun yaşar. Keyboard Ghosting Interactive Demonstration | Applied Sciences | Microsoft bu siteden tuşları deneyebilirsiniz.
5 Tuşa kadar algılıyor Ama a yerine S bassam oluyor ama bir tek a basmıyor ve çözümü bulamadım hala

Arkadaşlar problem şu sadece A tuşunda oluyor A yerine W bastığımda olmuyor tek sıkıntı a tuşu

3 tuş değil 5 tuşa bastığımda da algılıyor ama A algılamıyor

5 Tuşa kadar algılıyor Ama a yerine S bassam oluyor ama bir tek a basmıyor ve çözümü bulamadım hala

Dediğim gibi Anti-Ghosting yokmuş. Bu durum normal, yapabileceğiniz bir şey yok.

40bin liralık bilgisayarda bu özelliğin olmaması trajikomik geldi

F/P cihazlarda maalesef böyle. Victus'ta CTRL+Shift kombinasyonlarında sorun çıkarmıyor. Sonuç olarak oyun bilgisayarı oldukları için en çok kullanılan tuşlarda bu sorunun yaşanmaması daha iyi olurdu. Monster yine şaşırtmadı :D.

Geri
Yukarı