Monster Laptopta fan hızı ayarlamak

561455

Centipat
Hiçbir türlü fanları kontrol etme yolu yok mu? YouTube'a falan bakıyorum fakat hepsi masaüstünde çalışan uygulamalar. Bilgisayarın altında zaten bir soğutucum var ve ısınmamasına rağmen fanlar büyük oyunlarda çok çalışıyor. Kulaklık taksam bile rahatsız oluyorum, bunun çözümü varsa yazar mısınız?

Eğer bilgisayarın kendisi ile gelen sürücüleri kurduysan "moster kontrol merkezi" yüklemiş olman gerek. Oradan her şey ayarlabiliyor, Turbo fanda açılabiliyor. Eğer sürücüleri kurmadıysan yanında gelen USB'den sürücüleri kur. Eğer o belleği kaybettiysen veya içindekileri sildiysen internetten indirebilirsin.

Eğer bilgisayarın kendisi ile gelen sürücüleri kurduysan "moster kontrol merkezi" yüklemiş olman gerek. Oradan her şey ayarlabiliyor, Turbo fanda açılabiliyor. Eğer sürücüleri kurmadıysan yanında gelen USB'den sürücüleri kur. Eğer o belleği kaybettiysen veya içindekileri sildiysen internetten indirebilirsin.
Kendim sitesinden indirmiştim fakat fan ayarları diye bir bölüm var oda fan hız aşırtma.

Geri
Yukarı