Monster laptopta ışık sızması

alpervikernes

Decapat
Daha fazla  
İyi sosyaller...

Gördüğünüz gibi ya, Tongfang kasa Monster, DDR4 RAM olması dışında hiçbir eksiği yok, soğutmasından tut her türlü performansı tatmin edici ama şu ruhemici monitörlerden bir türlü kurtulamıyorum (ilginçtir ki 2021'de aldığım 1650 Ti'lı Monster'da backlight Bleed'in zerresi yoktu) - OLED monitör alamıyorum, seyahat zaruri. IPS glowun teknolojik olarak önüne geçilemeyeceğinin (which is ok) farkındayım aga da bu nedir ya?
Apple de IPS koyuyor ekrana, gıdım görmüyon dayı. Adamı böyle amiyane konuşturuyolar.

Nedir çaresi, loto diyerek iadeleyip geri mi alayım, 10k daha verip şunu mu çekeyim (bununla ilgili aklıma takılan bir de elimdeki 115+25W ekran kartına sahip 4060 olmasına rağmen, 4070'li MSI daha iyi performans verir mi yine de?)?

Allah için akıl verin, sık dizi-film izleyen biriyim, oyununda da değilim o kadar da (yine de MacBook'lara o parayı veresim gelmiyor), ne zaman akşam olsa kenardan "ne haber abi" yapıyor beyazlı sarılı illet.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2023-09-04 saat 05.48.48.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-09-04 saat 05.48.48.jpg
    50,4 KB · Görüntüleme: 25
  • WhatsApp Görsel 2023-09-04 saat 05.49.01.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-09-04 saat 05.49.01.jpg
    51,2 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonla çekince fazla görünüyorda gözlede bu kadar görünüyor mu?
Hocam onda da anlayamadığım bir yer var: Bu fotoğrafları backlight bleed test sitesinden zifiri odada çektim ve evet, epey yakındı fotoğraftakine ama gözüme takılan hep sağ alt oldu normal kullanımda.

Manyak ettiler beni ve insanları neye alıştırdılar böyle yav.

Geri
Yukarı