Monster MS-16F1 Notebook Açılmıyor

Taygun Durmaz

Hectopat
Monster MS-16F1 notebook sahibiyim. Bios pilini söküp taktığımda bilgisayarım açılıyor. Bu işlem sonrası bilgisayarı yeniden başlattığım zaman açılmıyor. Monster logosu geliyor sol altta delete or F11 yazıları çıkıyor ama bastığımda sistem algılamıyor bios u açmıyor. Bunun üzerine dün msı dan bios indirirp usb bellek ile bios formatı attım. Sadece logo değişti bilgisayar yine açılmıyor. İlla ki bios pilini bi söküp takmak gerekiyor. Notebook un altı açık kullanıyorum artık. Servise yollamadan çözebilirsem sevineceğim çünkü Fokus servisten memnun değilim. Gerekirse veya gerekiyorsa da el mahkum yollacağım.

Velev ki yaptılar. SSD'yi onlara mı taktırmalı yoksa notebook gelsin kendim mi alıp takayım ? Şahsen Intel 335 Series düşünüyorum okuduğum yerlerde pm55 anakartlarla bir tek intel serisi sorunsuz çalışıyor"muş".

Son düzenleyen: Moderatör:
Velev ki yaptılar. SSD'yi onlara mı taktırmalı yoksa notebook gelsin kendim mi alıp takayım ? Şahsen Intel 335 Series düşünüyorum okuduğum yerlerde pm55 anakartlarla bir tek intel serisi sorunsuz çalışıyor"muş".
SSD alıp takacaksan ve yakın bir zamanda alacaksan Servise gönderirken ssd'yi de gönder onlar taksın.

Hortlamış gibi olacak ama servisten haber geldi.

Bios Update 40 $+KDV
Powerjack 50 $+KDV
Ledler 70 $+KDV
SSD 120Gb 450 TL+KDV
SSD 240Gb 600 TL+KDV
Ram 8Gb 100 $+KDV

Fiyat listesi bu sadece bios update ve powerjack'a onay verdim ssd fiyatları beni korkuttu açıkçası bilgisayar gelince kendim takacağım artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Araya virgül koymadigim icin bir karisiklik oldu herhalde. Piyasada 450 TL+KDV olan kac 120 Gb lik ssd var zaten ? Ssd yi kendim alip takacagim demedigim icin ozur dilerim ama karsinizda da cahil cuhela yok. Sadece takmak icin o kadar almayacaklarini bir birey olarak pek tabi bende biliyorum. Iyi geceler.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı