Monster/MSI aradaki farka değer mi?

Gözüm yine korktu hocam.
Yani hocam, tavsiyem MSI'dır. Türk markasıyız deyip insanları mağdur ediyorlar, üç veya dört ay önce kuzenim Monster Abra serisinden bir laptop aldı, laptop geldiği ilk gün açılmıyordu, es kaza açıldı onda da daha windows yüklemeye çalışırken kilitlenip yine kapandı, ekrana ne görüntü geliyordu ne de başka bir şey, sıfır bir bilgisayar geldiği gün servislik oldu. Şikayet var sitesine bakın neler olduğunu görürsünüz zaten. Sadece reklamları var.

Yani hocam, tavsiyem MSI'dır. Türk markasıyız deyip insanları mağdur ediyorlar, üç veya dört ay önce kuzenim Monster Abra serisinden bir laptop aldı, laptop geldiği ilk gün açılmıyordu, es kaza açıldı onda da daha windows yüklemeye çalışırken kilitlenip yine kapandı, ekrana ne görüntü geliyordu ne de başka bir şey, sıfır bir bilgisayar geldiği gün servislik oldu. Şikayet var sitesine bakın neler olduğunu görürsünüz zaten. Sadece reklamları var.
Çok teşekkür ederim hocam. Dediğiniz gibi sanırım ejderha daha mantıklı bir seçim olacak

Hocam ekranı büyük olsun istiyorum. Bir de eskiden HP çok ısınıyor derlerdi bilemedim o yüzden. Yine de öneriniz için çok teşekkür ederim.

HP Omen ısınmıyor ve eskiden ''HP ısınıyor'' normal laptop ve Pavilion'lar için.
Bu bütçelerde Monster bakmanıza gerek yok.

Yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim. Şu anki koşullar gereği laptopu daha çok evde kullanacağım ancak Monster hakkındaki bazı yorumlar beni biraz korkuttu açıkçası. Şahsım adına bir diğer opsiyon da 3070'li laptopları beklemek ama onların da ne zaman geleceğini ne yazık ki bilemiyoruz. Tekrardan herkese çok teşekkür ederim.
Hocam Monster tam bir rus ruleti. Şansınız varsa aldığınız f/p laptop'un zevkini sonuna kadar yaşarsınız. Eğer ki şanssızsanız da ısınma problemlerinden dolayı teknik servisten ayrılamazsınız.

17,3 inç:

Satıcılar hakkında bilgim yok.

Hocam Monster tam bir rus ruleti. Şansınız varsa aldığınız f/p laptop'un zevkini sonuna kadar yaşarsınız. Eğer ki şanssızsanız da ısınma problemlerinden dolayı teknik servisten ayrılamazsınız.
Çok teşekkür ederim hocam. İşte hocam 18K para verip de rulet oynamak biraz riskli geliyor hocam.

17,3 inç:

Satıcılar hakkında bilgim yok.
İndirimler süpermiş hocam. Önerileriniz için çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı