Monster MSI kasası kullanmaya geri mi döndü?

Romalılar, yine hararetli bir tartışmanın içinde görüyorum sizleri.

Benim iade nedenim IPS ekranlarda ışık sızmasından ziyade tamamen "olur öyle" denilmesi. Beni laptopla başbaşa bırakması. Servisleriyle ünlü firmanın bana böyle demesi beni soğuttu. Laptopu kargoladım, umarım en kısa zamanda para iadesi yaparlar ve bir an önce yeni laptop bakabilirim.

Bu arada 15bin civarı laptop önerisi olanlar varsa güzel olur.
Aslında bir anlamda haklılar ips ekranda az ya da çok oluyor iadeniz haftaya olur muhtemelen

Plastik kasa demezseniz tulpar t7 v20.4 bakın çerçevesi bu cihaza göre az daha kalın ama ışık sızması daha az oluyor

Hiç olmasın diyorsanız ya 20bin üstüne çıkıp daha sıkı onaydan geçen üst seviye cihazlara bakacaksınız ya da Tn, oled gibi ekrana sahip cihazlara bakacaksınız ki oled olanlar da fiyatı malum..

Aslında bir anlamda haklılar IPS ekranda az ya da çok oluyor iadeniz haftaya olur muhtemelen.

Plastik kasa demezseniz Tulpar T7 v20.4 bakın çerçevesi bu cihaza göre az daha kalın ama ışık sızması daha az oluyor.

Hiç olmasın diyorsanız ya 20bin üstüne çıkıp daha sıkı onaydan geçen üst seviye cihazlara bakacaksınız ya da TN, OLED gibi ekrana sahip cihazlara bakacaksınız ki OLED olanlar da fiyatı malum.

Cevap için teşekkürler hocam fiyatı çok yüksek olmadığı anda MSI Delta 15 aldım.

Bir süredir takipteydim hocam, daha da düştü aslında ama önceki aldığım laptop'un iade sürecini bekledim maalesef. Ben aldıktan sonra dolar fırladı zate 9.50 oldu artık laptop fiyatları da uçtu.

Yeni konular

Geri
Yukarı