Monster nasıldır?

Herkese merhaba. Monster notebook bilgisayarları duymayan kalmamıştır. Herkesin aklında olan sorular vardır. Monster alınır mı alınmaz mı diye. Öncellikle artısını ve eksisini konuşalım.

Artılar:

Ucuz olması.
Yeni donanımlar kullanması.
Teknik servis hizmeti.
Premium kalite hissiyatı (bu tartışılır tabii)

Eksiler:

Kasası kalitesiz (bazı modeller)
Soğutma sıkıntı.
2 Yıldan sonra bozulması (bazı şikayetler arasında)
Bilgisayarın yanması vs (bazı şikayetler arasında)

Siz de aşağıya artılarını eksilerini yazabilirsiniz.

Clevo şasi bulunduğu için alınmaz. Gerçekten kalitesiz GameGaraj veya MSI'ın yanına yaklaşamaz. Fiyat performans oranı iyi değil bana göre.

Normalde marka değil model üzerinden kıyaslama yapmayı tercih ederim ama marka olarak Monster'ı tercih ettiğimi söyleyemem. Kendim kullanmayacağım bir şeyi de önermem zaten.

Sizin de belirttiğiniz gibi kasa kalitesi de sebeplerinin başında geliyor. Genellikle Clevo'dan kasa alıyor zaten, ben bir kullanıcı olarak gidip üreticinin sitesi yerine Clevo'nun sitesinde sürücü aramak istemem şahsen.

Ayrıca arkadaşımın ikna etmesiyle istemeye istemeye gittiğim mağazalarındaki muameleden ve duyduklarımdan sonra oraya gitmekle bile hata yaptığımı fark ettim.

Ek olarak Monster'in Rampage gibi markalardan pek bir farkı olduğunu düşünmüyorum. Çin'den Clevo dandik kasa notebook getirip marka basıp satıyorlar.

Herkese merhaba. Monster notebook bilgisayarları duymayan kalmamıştır. Herkesin aklında olan sorular vardır. Monster alınır mı alınmaz mı diye. Öncellikle artısını ve eksisini konuşalım.

Artılar:

Ucuz olması.
Yeni donanımlar kullanması.
Teknik servis hizmeti.
Premium kalite hissiyatı (bu tartışılır tabii)

Eksiler:

Kasası kalitesiz (bazı modeller)
Soğutma sıkıntı.
2 Yıldan sonra bozulması (bazı şikayetler arasında)
Bilgisayarın yanması vs (bazı şikayetler arasında)

Siz de aşağıya artılarını eksilerini yazabilirsiniz.
Bütçe meselesi benim bütçem yetmiyordu Monster aldım ama Asus , Acer ,Lenovo gibi seçenekler varsa Monster tercih edilmez.

Geri
Yukarı