Monster nasıldır?

1 senedir kullanıyorum, temiz kullanan birisiyim hala ilk aldığım gibi diyebilirim. Öncelikle şu zamana kadar bana hiçbir konuda sorun yaşatmadı, Antalyada yaşıyorum özellikle yaz aylarında havanın okadar sıcak olmasına rağmen Fanları beni çok mutlu ediyor :) Müşterisiyle çok ilgilenen bir firma, 2 gün önce bakım için yolladım herşeyini garanti kapsamı altında temizlediler, sistemi yenilediler ve geri gönderdiler. Kargo parasını bile karşılıyorlar :D Herneyse, eğer aklından geçiyorsa gerçekten tavsiye ediyorum zamanında çok araştırmıştım. :)

Ben 1.5 aydır kullanıyorum işlemcinin oyunlarda biraz fazla ısındığını söyleyebilir fakat ekran kartı çift fanla çok güzel soğutuluyor. Performansı mükemmel ayrıca fiyatları özelliklerine göre uygun .( tulpar t5 v4.4.2 kullanıyorum)

Nasilsiniz beyler iyisinizdir insallah 8 ila 9 bin arasi bi butcem var diyebilirim belkide daha fazla bilemiyorum tam orasini :D universite kazandim babamdan istedim zaten gecen yillarda kazan istedigini alirim falan filan konusmalari geciyordu. Acikcasi butcemizi cok fazla zorlamadan bi oyuncu bilgisayari bakiyorum 2 arkadasimi sordum monster mi msi mi diye birisi msi birisi monster dedi. Benim tercihim monsterden yana. Acikcasi yilin oyunlarini yuksek ayarda oynamak istiyorum su ozellikleri var yaklasik 9.100 tl bu kadar parayi verip sonradan pismanlik yasarmiyim kullananlar varsa beni bilgilendirebilirmi lutfen
MONSTER TULPAR T7 v11.1
16GB Ram
8 gb VGA nvidia gtx 1070
CORE i7 3.80 ghz
256gb ssd/// 1 tb hdd

Ben Monster tulpar t5 v4.4.2 kullanıyorum. (i7 6700hq , gtx 970m) Cihazı alalı 11 ay oldu çok memnunum. Monsterı kesinlikle tavsiye ederim. Cihazı soğutması ve performansı gerçekten güzel fakat fan sesi oyunlarda rahatsız edebilir bu konu da Msi'ın fan sesi ne derece yüksek bilmiyorum kullanan arkadaşlar tecrübelerini yazabilir. Ben kendim cihazımı alırken f/p ürünü olduğu için aynı özellikteki msi ürünlerine kıyasla 500 - 600 tl daha ucuz fiyatı vardı bu yüzden tercih etmiştim. Şuan Monster'ı tercih ettiğim için memnunum sende rahatlıkla tercih edebilirsin.

Ben Monster tulpar t5 v4.4.2 kullanıyorum. (i7 6700hq , gtx 970m) Cihazı alalı 11 ay oldu çok memnunum. Monsterı kesinlikle tavsiye ederim. Cihazı soğutması ve performansı gerçekten güzel fakat fan sesi oyunlarda rahatsız edebilir bu konu da Msi'ın fan sesi ne derece yüksek bilmiyorum kullanan arkadaşlar tecrübelerini yazabilir. Ben kendim cihazımı alırken f/p ürünü olduğu için aynı özellikteki msi ürünlerine kıyasla 500 - 600 tl daha ucuz fiyatı vardı bu yüzden tercih etmiştim. Şuan Monster'ı tercih ettiğim için memnunum sende rahatlıkla tercih edebilirsin.

Ne kadara almıştım ve ben şimdi neden o ürünü bulamıyorum 0 olarak?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı