Monster notebook Abra A5 v15.10.1 yayında zorlanır mı?

Mhk05

Decapat
Daha fazla  
Herekse selamlar. Dostlarım ben laptop almaya karar verdim ve güzel bir laptop buldum; bulduğum laptop Monster'ın laptopu. İçindeki malzemeler de güzel. Arkadaşlar benim size sormak istediğim şu; ben bu laptop ile yayın yapabilir miyim? Önemli soru bu. Zaten günümüz oyunlarını rahatlıkla oynatırız. Önemli soru; laptop yayın yaparken sıkıntı yapar mı?

Bu da linki;

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende var bu bilgisayar şöyle özetleyeyim işlemcisi i7'den bir tık geri olduğu için birkaç FPS düşük alırsınız ama ısınması açısından i5'e daha yakın olur. Karar sizin.

Herekse selamlar. Dostlarım ben laptop almaya karar verdim ve güzel bir laptop buldum; bulduğum laptop Monster'ın laptopu. İçindeki malzemeler de güzel. Arkadaşlar benim size sormak istediğim şu; ben bu laptop ile yayın yapabilir miyim? Önemli soru bu. Zaten günümüz oyunlarını rahatlıkla oynatırız. Önemli soru; laptop yayın yaparken sıkıntı yapar mı?

Bu da linki;
Hocam almadıysan sakın sipariş verme. Alternatifini atıyorum. Bu çok kötü bir marka.

Bu da linki;

Monster 1,2 modeli hariç kötü bir marka. Bu modelde sıkıntılı almayın.
https://www.hepsiburada.com/lenovo-...freedos-82ey00d2tx-p-HBV0000148LG4?magaza=GTI
Bu laptopu gözünüz kapalı alabilirsiniz.

Geri
Yukarı