Monster notebook alınır mı?

Bütçe
9000

WraithSun

Femtopat
Daha fazla  
Oyun için Monster laptop almayı düşünüyorum fakat araştırdığımda çoğunluk olumsuz yorum görüyorum. Sizce Monster notebook alınır mı? Alınmazsa neden alınmaz? 9bin TL bütçem var, fiyat performans laptop arıyorum öneride bulunabilirsiniz. (Laptop almak zorundayım, bilenler yazsın lütfen)

Oyun için Monster laptop almayı düşünüyorum fakat araştırdığımda çoğunluk olumsuz yorum görüyorum. Sizce Monster notebook alınır mı? Alınmazsa neden alınmaz? 9bin TL bütçem var, fiyat performans laptop arıyorum öneride bulunabilirsiniz. (Laptop almak zorundayım, bilenler yazsın lütfen)

Hocam Monster Notebook'lar 2-3 sene sonra bozuluyor veya asıl performansını veremiyor. Bu yüzden önermem, MSI'a veya Lenovo'ya bakabilirsiniz.

Oyun için Monster laptop almayı düşünüyorum fakat araştırdığımda çoğunluk olumsuz yorum görüyorum. Sizce Monster notebook alınır mı? Alınmazsa neden alınmaz? 9bin TL bütçem var, fiyat performans laptop arıyorum öneride bulunabilirsiniz. (laptop almak zorundayım, bilenler yazsın lütfen)

9 bin TL bütçe ile Monster alınmaz alınacaksa Tulpar serisinden alınır onlarında fiyatı malum bayağı pahalı.

O fiyata güzel bir MSI yada ASUS bulabiliyorsanız alın yoksa Monster da fena değil götürür.

Abra serisi alınmaz. Kasa kalitesi vasat ve bazı modelleri ısınma sorunlu. Şahsen ben hiçbir modelini almam ama. Cihaz olarak
Idepad 3 Gaming, Nitro 5, ASUS TUF F serisi cihazlara bakabilirsiniz. Bu üç cihazın da ayrı ayrı artıları var.

Yeni konular

Geri
Yukarı