Monster Notebook alırken nasıl taksit yapılır?

Dediğim gibi bütçemi 25 k ya oradan buradan para bularak çıkarttım Monster fan sesi dışında başka özelliğini kötülememişler o kadar.

Bazı modelleri özellikle servis konusunda sıkıntı çıkarıyor hem ders için kullanacağım demişsin muhtemelen kütüphanede kullanacaksın ve tecrübelerime dayanarak söylüyorum o ses düzeyinde bir bilgisayarı asla kütüphanede kullanamazsın.

Bazı modelleri özellikle servis konusunda sıkıntı çıkarıyor hem ders için kullanacağım demişsin muhtemelen kütüphanede kullanacaksın ve tecrübelerime dayanarak söylüyorum o ses düzeyinde bir bilgisayarı asla kütüphanede kullanamazsın.

Ders çalışırken oyun oynamayacağım ya fanlar o kadar çalışır mı?

Ben sessiz modda kullanıyorum %32 çalışıyor ikisi de ama fark ediliyor özellikle halka açık bir kütüphanede rahatsız edici olabilir gerçi bu oyun bilgisayarların genel problemi.

Hocam tavsiye eder misiniz peki üniversiteye hazırlanıyorum mühendislik okuyacağım işimi görür mü?

Alınabilir hocam ama Monster'ın özellikle Abra'nın Clevo kasaları çok güven vermiyor bana internette duyduğuma göre servisten çıkmayanlar varmış içim rahat etsin derseniz Lenovo bakın derim özellikle ekran kartı ve işlemcinin iyi olmasına dikkat edin depolama ve RAM sonradan da eklenebilen şeyler.
Birde benim attığım clevo kasa mı nasıl anlarız

Son düzenleme:
Hocam tavsiye eder misiniz peki üniversiteye hazırlanıyorum mühendislik okuyacağım işimi görür mü?

Bir de benim attığım Clevo kasa mı nasıl anlarız.

Hocam araştırmanız gerekiyor önceden sadece kasaya bakınca anlaşılıyordu ben de sadece kasaya bakmak gibi bir hataya düştüm Tongfang sanırken Clevo aldım bu cihaz da aynı şekilde Clevo.

Bir de benim attığım Clevo kasa mı nasıl anlarız.

O bütçeye tavsiyem Mac almanız olur oyun pclerinden uzak durun derim ama Mac alınca da oyun yönünden sıkıntınız olur.

Hocam araştırmanız gerekiyor önceden sadece kasaya bakınca anlaşılıyordu ben de sadece kasaya bakmak gibi bir hataya düştüm Tongfang sanırken Clevo aldım bu cihaz da aynı şekilde Clevo.

O bütçeye tavsiyem Mac almanız olur oyun pclerinden uzak durun derim ama Mac alınca da oyun yönünden sıkıntınız olur.

Hangisi iyidir Acer kaliteli mi?

Hangisi iyidir Acer kaliteli mi?

Acer Nitro daha iyi ama daha önce Acer kullanma fırsatım olmadı isterseniz onun için ayrı bir entry açın en azından kullanmış insanların servis vb. hakkında görüşlerini alırsınız.

Geri
Yukarı