Monster Notebook da Technopat ile yollarını ayırdı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam daha detaylı yorum bekleriz sizden siz ne düşünüyorsunuz sponsorluk sonlandırılması hakkında?

Muhtemelen bir ay içerisinde unutulacak olay. Bu millet, neleri unutmadı kardeşim? Bunu mu unutmayacaklar? Söyleyeyim: Tabii ki bunu da unutacaklar ve çekilen sponsorlar da bir bir geri dönecektir diye düşünüyorum. Zamanında çoğu firma Rusya'dan çekildi de ne oldu? Çoğunluğu Rusya pazarına geri döndü. Firmalar da ticarethanedir. Milletin tepkisini almamak için başta çekilirler fakat sonradan, bu olaylar unutulduğunda ya da yatıştığında tekrardan geri dönecekler. Kafaya takılmaya değecek mesele olduğunu düşünmüyorum.
Hocam gibi geri dönerler diye düşünüyorum, şu an herkes kendini kurtarıp pay çıkarma derdinde. Technopat'da iki üç sponsor kaybıyla hemen düşmez zaten, bunun youtube geliri var şunu var bunu var.

Hocam gibi geri dönerler diye düşünüyorum, şu an herkes kendini kurtarıp pay çıkarma derdinde. Technopat'da iki üç sponsor kaybıyla hemen düşmez zaten, bunun youtube geliri var şunu var bunu var.
Çok sağ olun bilgilendirdiğiniz için hocam beni tedirgin oldum baktım herkes sponsorluğu çekip kendini kurtarma derdinde Technopat zarar görür diye endişelendim bir an sağ olun haklısınız.

@AlayınaGider, tedirgin olmanı gerektirecek durum yok kardeşim. Bizler kullanıcıyız. Hangi forum, taleplerimizi karşılarsa oraya gideriz.
@Artoria Pendragon, zamanında Rusya-Ukrayna savaşından dolayı Rusya'dan çekilen birçok firmanın, Rusya pazarına geri döndüğünü gördük. Bunda da aynısı olacak, altına da imzamı atıyorum. 🙏

@AlayınaGider, tedirgin olmanı gerektirecek durum yok kardeşim. Bizler kullanıcıyız. Hangi forum, taleplerimizi karşılarsa oraya gideriz.
@Artoria Pendragon, zamanında Rusya-Ukrayna savaşından dolayı Rusya'dan çekilen birçok firmanın, Rusya pazarına geri döndüğünü gördük. Bunda da aynısı olacak, altına da imzamı atıyorum. 🙏

Aynen öyle hocam, forumun etkileneceğini pek düşünmüyorum ama Technopat biterse başkası olur, üyeler bir yere bağlı değil.

Eki Görüntüle 2033915
Ne düşünüyorsunuz? Ben gerçekten gereksiz buluyorum bir insanın üstüne bu kadar gidilmez ne demiş orhan baba "hatasız kul olmaz" özür dilemesine rağmen halen üstüne gidiliyor ve bazı kesime şirin görüneceğim diye ilişkilerini sonlandırıyor bu tür firmalar bu bana göre yanlış size göre nasıldır bilemem.

@Recep Baltaş 2-3 ay sonra geri gelir büyük ihtimalle.
Neleri unutuyoruz ülkece...
Ayrıca gerçekten sosyale bile zarar verdi anında.
Bu kadar abartıya gerek var mıydı?
Anlamadım gitti.
Şu an 3-4 sponsor işbirliğini sona erdirdi devamıda gelir.

@Artoria Pendragon, sosyal medyanın gücü işte kardeşim. Sosyal medyada troller tarafından başta hedef gösterildi. Sonra birkaç haber kanalı da haber yaparak olayı gündem yaptı ve Twitter'da bir ara #RecepBaltaştutuklansın diye hashtag vardı. Hashtag sonrası da sponsorların bir bir çekildiğinin haberini görmeye başladık ve sonra bir akşam baktık ki Recep Baltaş, Technopat ile yollarını ayırmış.

Özür dilemekle bitecek iş değil. O şeyleri demeden önce düşünecekti.

Bizim halkın unutma gibi büyük kusuru vardır. 6 ay sonra tekrar ürün gönderimine dönerler. Merak etmeyin. Firmalar ticarethanedir. Karlılıkları önemlidir. Bu yüzden dediklerinin tersini yapmaları kaçınılmazıdır.

Uygurlar konusundaki yorumu?
Olayı özetleyebilecek bir arkadaş var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı