Monster Notebook da Technopat ile yollarını ayırdı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@DumpcesTR özgürlük tanımı o değil maalesef. Burada birçok insanı ve ailesini hedef alan yazılar var. Bu özgürlüğü aştı. Tutuklanır tutuklanmaz onu zaman gösterecek.

Dediğiniz doğru ama kanunlarda özgürlüğünün anlamı budur. İsveç'de kuran yakmak ne kadar şerefsizlik olsa da bu kanunen özgürlüğe girer. Maalesef hukukda insani olarak değil de kanunen düşünmek gerekir.

Ben beklemiyordum hiç öyle şeyler yazdığını sanki forumda ki ve videolardaki Recep ile sosyal medyadaki Recep bambaşkaydı. Kendisi de şimdiye farkına varmıştır zaten X te bazı şeyleri beğeniyor sağ olun gibisinden şeyler yazıyor pek bilemedim. Bir şeyler yapacaktır illaki.
Aynı düşüncedeyim.

Ben beklemiyordum hiç öyle şeyler yazdığını sanki forumda ki ve videolardaki Recep ile sosyal medyadaki Recep bambaşkaydı. Kendisi de şimdiye farkına varmıştır zaten X te bazı şeyleri beğeniyor sağ olun gibisinden şeyler yazıyor pek bilemedim. Bir şeyler yapacaktır illaki.

Recep Baltaş 2014 senesindede aynıydı şu anda da aynı düşüncelere sahip. Twitter'da İsrail savunma birliğini takip ediyor fikrinin değişeceğini sanmam.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-11-28 194748.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-28 194748.png
    317,8 KB · Görüntüleme: 45
Ya şahsen benim düşüncem şu yönde:

Eğer bir konuda çok göz önünde bulunuyorsan, seviliyorsan öyle açıklamalarda yapamazsın... Seni örnek alan, seni destekleyen, seven insanlar varken hele bu yaptığını doğru bulmuyorum.

Müslüman değilim, Hristiyan olarak da açıklamalarını şahsen doğru bulmuyorum. Hangi dinden olursan ol, bu açıklamaları doğru bulamazsın...

Kendi düşüncesi kendisine kalmalıydı.
Resmen kendine çukur kazdı sonra içine kendisi bilerek atladı.

Sosyal medyada yazılan her bir yazı gün gelir önümüze. Açıklamaları ve dediği şeyler yenilir yutulur şeyler değil. Neresinden bakarsan bak.
Özgür düşünce ise belli şartlarda geçerli bana kalırsa. Sen 1 kere de 2 kere de 3 kere de de, sürekli demezsin yani.

Sen belli bir topluma kitleye örnek olman lazım. İnsanların öfkesine destek değil.

Siyaset, her karıştığı şeyin içine eden bir şey. Bana kalırsa Recep Baltaş'ın tek yanlışı taraf belirtmesiydi, herhangi bir taraf belirtmeden olduğu yerde dursaydı bunların hiçbiri yaşanmayacaktı. Türkiye'nin de bulunması gereken konum tarafsızlık bu konuda, olay din ve ülke ilişkileri gibi şeylere bağlı değil çünkü.

İlerleyen zamanda olacak olan şey de belli, unutulup gidilecek bir olay kimsenin umurunda dahi olmayacak. Açıkçası boşu boşuna kariyerini yaktı.

Siyaset, her karıştığı şeyin içine eden bir şey. Bana kalırsa Recep Baltaş'ın tek yanlışı taraf belirtmesiydi, herhangi bir taraf belirtmeden olduğu yerde dursaydı bunların hiçbiri yaşanmayacaktı. Türkiye'nin de bulunması gereken konum tarafsızlık bu konuda, olay din ve ülke ilişkileri gibi şeylere bağlı değil çünkü.

Aşırı doğru bir yorum ağzına eline sağlık.

Kendi düşüncesi kendisine kalmalıydı.
Resmen kendine çukur kazdı sonra içine kendisi bilerek atladı.

Sosyal medyada yazılan her bir yazı gün gelir önümüze. Açıklamaları ve dediği şeyler yenilir yutulur şeyler değil. Neresinden bakarsan bak.
Özgür düşünce ise belli şartlarda geçerli bana kalırsa. Sen 1 kere de 2 kere de 3 kere de de, sürekli demezsin yani.

Sen belli bir topluma kitleye örnek olman lazım. İnsanların öfkesine destek değil.
Sosyal medyada yazacağımız her şey iş alımında bile karşımıza çıkacak maalesef ve evet dediğine katılıyorum, kendi düşüncesi kendisine kalmalıydı. Özellikle böyle bir konuda.

Hamas denen terör örgütü övülünce bir şey yok ancak İsrail denen terör örgütü övülünce problem çıkıyor, bu işin neresinden tutsam elimde kalıyor. Tüm bu olayları aklımızın bir kenarına kazımamız lazım...
Ya Hamas, İsrail'in Mossad aracılığı ile saldırılarına sebep çıkarmak ve maşa olarak kullandığı kukla bir oluşumsa?

Hamas denen terör örgütü övülünce bir şey yok ancak İsrail denen terör örgütü övülünce problem çıkıyor, bu işin neresinden tutsam elimde kalıyor. Tüm bu olayları aklımızın bir kenarına kazımamız lazım...
Aynen doğru benim söylemeye çalıştığımda bu.Türkiyede heryere hamas kassam tugayının afişini asıyorlar.Hatta abd dışişleri bakanı geldiğinde sarayın oralara bile astılar.Bu sadece Türkiye'ye ekonomik olarak ve dışişleri olarak zarar verir hiçbir yararı yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı