Monster Notebook garanti bandı söküldü

kaan_js

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, laptopumla alakalı bir soru sormak istiyorum. Monster bir tane bilgisayarım var ve ben bu bilgisayarda termal macun değişikliği yaptım işlemciyi açarak.

Garanti bandını da söktüm tahmin edebileceğiniz üzere. Bunu tekrar ne ile yapıştırabilirim? Servise göndermem gerekiyor.

Servis açıklamasında sıkıntı olmayacağı yazıyordu.

Çok küçük bir yapışkanlığı vardı. Yani bilmiyorum fark ederler mi ama yapıştırarak garantiye almak istiyorum işi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ücretsiz değiştirdikleri macunda normal yükte 65 derece alıyordum 2-3 tane atom serpiştirmişlerdi sadece. Değiştirdikten sonra 35 derecelere inebildiğime şükrediyordum ki durup dururken anakartı yandı büyük ihtimalle. Üzücü bir hikaye pişmanlıklarım üst üste geliyor.

Merhaba, laptopumla alakalı bir soru sormak istiyorum. Monster bir tane bilgisayarım var ve ben bu bilgisayarda termal macun değişikliği yaptım işlemciyi açarak.

Garanti bandını da söktüm tahmin edebileceğiniz üzere. Bunu tekrar ne ile yapıştırabilirim? Servise göndermem gerekiyor.

Servis açıklamasında sıkıntı olmayacağı yazıyordu.

Çok küçük bir yapışkanlığı vardı. Yani bilmiyorum fark ederler mi ama yapıştırarak garantiye almak istiyorum işi.
Bu işlem garantiyi bozuyor diye biliyorum hocam :/

O neymiş ya, ben de Monster kullanıyorum. Servise götürdüğüm zaman belge götürmüyorum. Kimliğimle telefon numaramla hallediyorum. Ayrıca alırken 240gb SSD vardı. Mağaza çalışanına kendim kasayı açıp HDD eklersem garanti kamsamından çıkıp çıkmamasını sormuştum. Hiç sorun olmayacağını beyan etmişti. Verdim siparişimi, 3 gün sonra vidaları zedeleyerek 1 TB HDD yerleştirdim.

Bilgisayarı açınca garanti kapsamından çıkıyor diye biliyorum ama sen yine de araştır istersen.

Hayır kendi sayfalarında istediğiniz teknik değişikliği yapabilirsiniz diyor. Hatta fiziksel hasar verilmediği sürece de yazıyor bende hiçbir fiziksel hasar yok.
O neymiş ya, ben de Monster kullanıyorum. Servise götürdüğüm zaman belge götürmüyorum. Kimliğimle telefon numaramla hallediyorum. Ayrıca alırken 240GB SSD vardı. Mağaza çalışanına kendim kasayı açıp HDD eklersem garanti kamsamından çıkıp çıkmamasını sormuştum. Hiç sorun olmayacağını beyan etmişti. Verdim siparişimi, 3 gün sonra vidaları zedeleyerek 1 TB HDD yerleştirdim.

İçimi çok rahatlattınız vidaları ben de bayağı bir zedeledim şimdi kargoyla göndereceğim yarın umarım anakartı hallederler. Şarj ışığı yanıp sönüyor sürekli ne açılıyor ne bir şey oluyor.

Geri
Yukarı