Monster notebook iadesi 6 ay içinde olur mu?

Hocam mesele sorunlari var basta bilmiyordum inan ilk hevesle aldimki makineye dokununca elektrik carpma idare edyrz nereye kadar iste.

Maalesef bende bir anlık heveslenip Monster gibi leş bir markadan laptop alma gafletine düştüm. 1 kez değişim olmak üzere sürekli uğraştım, sonunda ya üst model ya da para iadesi diye seçenek sununca paramı aldım. Sizde hakkınızı arayın.

Maalesef bende bir anlık heveslenip Monster gibi leş bir markadan laptop alma gafletine düştüm. 1 kez değişim olmak üzere sürekli uğraştım, sonunda ya üst model ya da para iadesi diye seçenek sununca paramı aldım. Sizde hakkınızı arayın.

Abra'nın hangi modeliydi hocam sürekli bakım nedir normal laptoplarda var ama tamam bir de laptop belli bir süre sonunda elektrik carpıyor dokununca bataryayı cıkarttım öyle düzeldi acaba kısa decvremi var desem zannetmiyorum ama 2 kez değişim yaptım artık zamanı gelince iade edeceğim. Akım korumalı 3'lü priz almayı düsünüyorum.

Abra'nın hangi modeliydi hocam sürekli bakım nedir normal laptoplarda var ama tamam bir de laptop belli bir süre sonunda elektrik carpıyor dokununca bataryayı cıkarttım öyle düzeldi acaba kısa decvremi var desem zannetmiyorum ama 2 kez değişim yaptım artık zamanı gelince iade edeceğim. Akım korumalı 3'lü priz almayı düsünüyorum.

Abra v15.6.3'tü. Benden sonra o laptopun satışını kaldırdılar, çünkü kendileri uyumsuz parçaları bir araya getirerek laptop üretmiş(toplatmış) olduklarını zannediyordu. Sizin versiyon nedir, metal kasamı laptop?

Abra v15.6.3'tü. Benden sonra o laptopun satışını kaldırdılar, çünkü kendileri uyumsuz parçaları bir araya getirerek laptop üretmiş(toplatmış) olduklarını zannediyordu. Sizin versiyon nedir, metal kasamı laptop?

16.7 Abra A5 Clevo.
Geçmiş olsun Monster neden pişmanlıktır adlı konu olmuş. Servise birkaç kez gidince iade çıkabiliyordu.

İade edeceğim hocam elwktrik carpmasi var beni benden aliyor.

Metaligin soguklugu sart hocam Aspire 7 iste hatayi bunu almamakla yaptim.

Son düzenleme:
Metaligin soguklugu sart hocam Aspire 7 iste hatayi bunu almamakla yaptim.

Cihaz metal kasaysa, metal bölgede ufak bir elektriklenme(dokunduğunda karıncalanma hissediyorsan) olması normal fakat metal bölgenin dışında klavye üzerinde de elektriklenme hissediliyorsa o zaman normal değil, ama sanırım Abra kasalar plastik oluyor, elektrik hissetmen bu durumda hiç normal değil.

Cihaz metal kasaysa, metal bölgede ufak bir elektriklenme(dokunduğunda karıncalanma hissediyorsan) olması normal fakat metal bölgenin dışında klavye üzerinde de elektriklenme hissediliyorsa o zaman normal değil, ama sanırım Abra kasalar plastik oluyor, elektrik hissetmen bu durumda hiç normal değil.

Vallahi hocam sıkıntı.

Klavyede degil hocam guc tuslari ile ekran cover kapagi tarafinda goruyorum. Elektriklenme.

Son düzenleme:
Metal mi o bölgeler? Görsel ekleme şansın var mı?

Buyurun hocam klavye haric touchpadcguc dugmesi kapak aluminyum kısmı.
Metal mi o bölgeler? Görsel ekleme şansın var mı?

Hocam cok temiz kullanırım makinemi harici klavyeden yazarım kendisini kullanmam statik vs durumları cok canımı sıkıyor ne kadar titiz oldugumu gor musundurz.

Dosya Ekleri

• IMG_20220427_142728.jpg
    IMG_20220427_142728.jpg
    83,5 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_20220427_142709.jpg
    IMG_20220427_142709.jpg
    177,7 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_20220427_143022.jpg
    IMG_20220427_143022.jpg
    173,8 KB · Görüntüleme: 35
Buyurun hocam klavye haric touchpadcguc dugmesi kapak aluminyum kısmı.

eğer ciddi bir elektrik çarpma gibi bir durum yoksa, yani laptopa dokunduğunda ufak bir karıncalanma hissi veya parmaklarını üzerinde gezdirdiğinde pürüzlü bir yüzey hissiyat oluşturuyorsa durumun tamamen normal olduğunu düşünüyorum, ki eğer böyle bir elektrik kaçağı vs gibi bir durum olsaydı donanıma çoktan zarar vermişti bile. Bu arada metal kasalı laptoplarda bu elektrik hissinin olmasıda normaldir. İçim rahat olsun diyorsan servise gönderebilirsin tabii ki.

Geri
Yukarı