Monster notebook iadesi 6 ay içinde olur mu?

tomhardy2022

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar makinede sorun yok ama son zamanlarda guc tusuna basiyorum elektrik almiyor sorunundan okudugum sorunlar cercevesinde ozellikle bir senelik cihazlarda Clevo kasa muhabbetinden daral geldi. İade etmemin tonlarca sebebi var. Zaten akabinde Aspire 7 almayi dusunuyorum. Ticaret bakanligindan geciyormus. Bana zorluk yokus yaparlar mi acaba?

6 ay içinde iade edemezsiniz laptopu. Servise gönderirsiniz, bir sorunu varsa yapılır, yapılamayacak bir şeyse değişim yapılır.

İki kez degisim yapildi hocam daha nolsun statik elektrik isik sizmadi fanlarin deli gibi otmesi mentese citlamadi FPS düşmesi kronik statik fise takinca kapanma daha ne deyim... Sinirliyim BIOS guncellenmesi diyalize hasta gibi giren statik elektrik dandik.
6 ay içinde iade edemezsiniz laptopu. Servise gönderirsiniz, bir sorunu varsa yapılır, yapılamayacak bir şeyse değişim yapılır.

Abra'larin yuzde 90'i kronik sorunluu.

İade alsalar dahi, fatura tutarıyla iade yapılır. Güncel fiyatıyla değil. 2 kere değişmiş, firma daha üst sorunsuz bir modelle değişim yapabilir artık. THH başvurursanız da bu kararı aldırabilirsiniz.

İade alsalar dahi, fatura tutarıyla iade yapılır. Güncel fiyatıyla değil. 2 kere değişmiş, firma daha üst sorunsuz bir modelle değişim yapabilir artık. THH başvurursanız da bu kararı aldırabilirsiniz.

10350k hepsiburadan aldim hocam. 12500K gunceli faturasi duruyor. KDV duserler mi peki.

Evet iade edilir, ben 7 ay sonra iade ettim.

Hocam mesele sorunlari var basta bilmiyordum inan ilk hevesle aldimki makineye dokununca elektrik carpma idare edyrz nereye kadar iste.
3. kez servise yolluyorum, iade talep ediyorum diyerek notlandırın yollarken. Ya da üst modelini vermeleri gerekiyor.

Artik bakacağım hocam.
3. kez servise yolluyorum, iade talep ediyorum diyerek notlandırın yollarken. Ya da üst modelini vermeleri gerekiyor.

Artik bakacağım hocam.

Geri
Yukarı