Monster Notebook kullanılsa bile iade edilebilir mi?

Yukarıdaki gördüğünüz cümlenin başlık ile beraber ana konusu Monster notebook iadesi ile alakalıdır.

Cümlede kullanılan 'Eğer' kelimesi paragrafın anlamı ve akışını başka bir yere çekmektedir.
Paragrafın asıl konusu 'Monster notebook iade' sürecidir.

Sevgiler.
Okuduğunuzu anlayıp ona göre cevap vermelisiniz.

Herkes her şeyi bilemeyebilir. Eksik veya yanlış bilgi her zaman olabilir. Burası özgürce bilgi alışverişi yapılabilecek bir bilgi alma platformu. Buraya yazılan her mesaj için sizin kotanızdan ya da mesaj haklarınızdan bir şey eksilmiyor, size bir zararı olmuyor. Doğru mudur? Lütfen her konunun altına "şunu şuraya yazın ve siz öğrenin" diyerek mesaj atmayı bırakalım diyorum. Haksız olduğum bir nokta varsa öğrenmek isterim, eleştirilere açığım.

Bu konuda size mualif olacak değilim, haklısınız.

Bence varsa jelatin-bant gibi ürünün sıfır olduğunu belirtir şeyler yenileniyor ve basitçe test edip kutuluyorlar. Sonuçta ürünün kullanılabilirliği bozulmamis oluyor. Ama aynı ürün bir kac kez iadeden gelirse o ürün artık 2. el olur mu, hala sıfır olarak satarlarsa nasıl olur Allah bilir:) İnternetten alınan diğer markalar için de aynı problem söz konusu aslında, en güzeli yabancı marka freedos almak Windows kurulunca iade yapmak cok zor, Windows kurmadan da en fazla ne kadar kullanabilirler cihazi.
Ben de öyle düşünüyorum. En iyisi stokların düzelmesini bekleyeyim. Tüm parçaları kendim alıp kendim toplarım. İçim ancak öyle rahat edecek gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı