Monster Notebook kullanılsa bile iade edilebilir mi?

KvotheK

Hectopat
Monster Notebook'tan alınan bilgisayar kullanılmasına rağmen 15 gün içerisinde iade edilebilir mi? Eğer edilebiliyorsa bu bilgisayarlara ne oluyor? Yani iade edilen bilgisayarları alıp kutulayıp 0 olarak mı satıyorlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum, Google'a 'Monster notebook iade politikası' yazmak zor bir şey olmasa gerek.

Dostum, Google'a 'Monster notebook iade politikası' yazmak zor bir şey olmasa gerek.
Yazdım ve okudum. Zaten asıl sorum iade edilebilir mi değil. İade edilen ürünlere ne olduğu. Ben yine de sorayım dedim. Yanlış okumuş olabilirim, yanlış anlamış olabilirim insanlık hali sonuçta.

Yazdım ve okudum. Zaten asıl sorum iade edilebilir mi değil. İade edilen ürünlere ne olduğu. Ben yine de sorayım dedim. Yanlış okumuş olabilirim, yanlış anlamış olabilirim insanlık hali sonuçta.

İade edilen PC'ler yedek parça olarak kullanılıyor eğer parçalarda sorun vs. yoksa.

İçeriği okumadan yorum yapmak da çok kolay sanırım. Ya da okumak çok zor.

İçeriği okumadan yorum yapmak da çok kolay sanırım. Ya da okumak çok zor.

Yukarıdaki gördüğünüz cümlenin başlık ile beraber ana konusu Monster notebook iadesi ile alakalıdır.

Cümlede kullanılan 'Eğer' kelimesi paragrafın anlamı ve akışını başka bir yere çekmektedir.
Paragrafın asıl konusu 'Monster notebook iade' sürecidir.

Sevgiler.

Bence varsa jelatin-bant gibi ürünün sıfır olduğunu belirtir şeyler yenileniyor ve basitçe test edip kutuluyorlar. Sonuçta ürünün kullanılabilirliği bozulmamis oluyor. Ama aynı ürün bir kac kez iadeden gelirse o ürün artık 2. el olur mu, hala sıfır olarak satarlarsa nasıl olur Allah bilir:) İnternetten alınan diğer markalar için de aynı problem söz konusu aslında, en güzeli yabancı marka freedos almak Windows kurulunca iade yapmak cok zor, Windows kurmadan da en fazla ne kadar kullanabilirler cihazi.

Herkes her şeyi bilemeyebilir. Eksik veya yanlış bilgi her zaman olabilir. Burası özgürce bilgi alışverişi yapılabilecek bir bilgi alma platformu. Buraya yazılan her mesaj için sizin kotanızdan ya da mesaj haklarınızdan bir şey eksilmiyor, size bir zararı olmuyor. Doğru mudur? Lütfen her konunun altına "şunu şuraya yazın ve siz öğrenin" diyerek mesaj atmayı bırakalım diyorum. Haksız olduğum bir nokta varsa öğrenmek isterim, eleştirilere açığım.

Yeni konular

Geri
Yukarı