Monster notebook kutusundan çıkan driver USB'si flash bellek olarak kullanılabilir mi?

UltraViolent

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Biraz değişik bir durum ama flash belleğe ihtiyacım var ve arkadaşın Monster Notebook'undan çıkan flash belleği arkadaşım kullanmıyormuş, alabilirsin dedi. Ben bu USB'yi normal flash bellek olarak kullanabilir miyim? İçine kendi dosyalarımı yükleyip kullanabilir miyim? Farkı olur mu? Teşekkürler.

20220816_135746.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz değişik bir durum ama flash belleğe ihtiyacım var ve arkadaşın Monster Notebook'undan çıkan flash belleği arkadaşım kullanmıyormuş, alabilirsin dedi. Ben bu USB'yi normal flash bellek olarak kullanabilir miyim? İçine kendi dosyalarımı yükleyip kullanabilir miyim? Farkı olur mu? Teşekkürler.

Eki Görüntüle 1487538
Aman monster'in kulağına gitmesin başına iş açabilirsin(!) 😃 Tabi ki kullanabilirsin.

Eki Görüntüle 1487538

Bana ver Çok güzelmiş

Yeni konular

Geri
Yukarı