Monster notebook random günlerde beep beep sesi çıkarıyor

Rental_Nugget

Centipat
Daha fazla  
RAM
8gb
Ekran kartı
GTX 1650 ti
İşlemci
intel i5
Merhaba, Monster notebook kullanmaktayım 6 ay önce oyun oynarken oldukça yüksek bir sesle bilgisayarımdan beep sesleri duymaya başladım. (panikten kaç kere öttüğünü sayamadım) sonra bir daha böyle bir sorunla 3 ay karşılaşmadım. Bir kere bilgisayarım kendi kendine kapandı ve açılış ekranında ötmeye başladı bunu da panikten sayamadım şimdi onun üzerinden 2 ay geçti bugün 15 dk önce yine bilgisayarım beep beep diye ötmeye başladı. Ancak bu sefer sayabildim öncekilere göre çok daha kısık bir sesle 3 kere öttü sonra 1 kerede daha kısık bir sesle öttü. Bilgisayarı alalım 1 sene oldu bunun sebebini bilmiyorum. Yardım eder misiniz?

Merhaba, Monster notebook kullanmaktayım 6 ay önce oyun oynarken oldukça yüksek bir sesle bilgisayarımdan beep sesleri duymaya başladım. (panikten kaç kere öttüğünü sayamadım) sonra bir daha böyle bir sorunla 3 ay karşılaşmadım. Bir kere bilgisayarım kendi kendine kapandı ve açılış ekranında ötmeye başladı bunu da panikten sayamadım şimdi onun üzerinden 2 ay geçti bugün 15 dk önce yine bilgisayarım beep beep diye ötmeye başladı. Ancak bu sefer sayabildim öncekilere göre çok daha kısık bir sesle 3 kere öttü sonra 1 kerede daha kısık bir sesle öttü. Bilgisayarı alalım 1 sene oldu bunun sebebini bilmiyorum. Yardım eder misiniz?
Bu konuda bi şey bakmadan öğrenemeyiz monster yetkili servisini arayın bazı kişiler hiç bir şey yapmıyım gönderiyolar diyolardı öle bir sorun olursada mediamark gibi bir yere götürün büyük ihtimal monster notebook artık öle bi şey yapmıyodur çünkü önceden çok kişi şikayetçiydi servisle alakalı.

aşırı ısınmadan değil sanırım 70 derecede o sesi vermişti en son seferde
Biraz vakit geçmiş konu üzerinden ama yine de yazayım dedim hocam.

Ben ilk aldığımdan beri sorundan müzdaribim. Bu ses anakart üzerinden yüksek ısı derecelerini algılayan donanımdan geliyor. Bilgisayar fanlarında sıkıntı olduğunda pc ısınıyor ve anakart yüksek sesli uyarı gönderiyor. Büyük ihtimal fanlarınızda sorun var. Ben 1.5 ay önce gönderdim 2.kez ve bu kez fanların arasına kaça tozları temizlediler. Dün itibariyle tekrarladı sorunum ve bu kez tekrar götürüp yine sorun tekrarlarsa değişim yapacaklarını söylediler. Sizde sorununuzun çözümü için tek çare olarak teknik servise götürmelisiniz. İğrenç bir marka iğrenç bir deneyim yaşattırıyor Monster Notebook farkı...

Geri
Yukarı