Monster Notebook servisten kaç günde gelir?

Monster servisi genel olarak hızlı. Temizlik gibi bir şey için yolladıysan, servise ulaştıktan bir gün sonra tekrar kargoya verilir muhtemelen. Tamir gerektiren bir sorun varsa süreç uzayabilir. O durumda servis yoğunluğu, parçanın o anda serviste olup olmaması gibi durumlar süreyi etkiler.

Ne için verdin? Bakım mı, tamir mi? Şunu daha detaylı yazmak çok mu zor?
Hayır çok zor değil

Monster servisi genel olarak hızlı. Temizlik gibi bir şey için yolladıysan, servise ulaştıktan bir gün sonra tekrar kargoya verilir muhtemelen. Tamir gerektiren bir sorun varsa süreç uzayabilir. O durumda servis yoğunluğu, parçanın o anda serviste olup olmaması gibi durumlar süreyi etkiler.
Teşekkür ederim.

Kankam keşke vermeseydin diyorum umarım sıkıntı çıkmaz ama benimki uzak bir ildi o yüzden 1 hafta sürmüştü en geç 1,5 haftada gelir geri.

Kankam keşke vermeseydin diyorum umarım sıkıntı çıkmaz ama benimki uzak bir ildi o yüzden 1 hafta sürmüştü en geç 1,5 haftada gelir geri.
Alalı 8 ay oldu 1 aydır sol fandan traktör gibi ses geliyor dayanılacak gibi değil. Bakalım umarım dediğin gibi olmaz.

Sol fandan traktör gibi ses geliyor. Göndermişken büyük küçük birsürü sorunu yazdım değişim talep ettim. Küçük bir ihtimal de olsa şansımı deneyeyim dedim. Kabul edilmezse garanti kapsamında fanların tamiri ve genel bakımının yapılmasını isteyeceğim.

Geri
Yukarı