Monster notebook siparişi kaç günde ulaştırılıyor?

Arrow_Mehmet

Hectopat
Daha fazla  
Yakınlarda Monster notebook sparişi vereceğim. Kendi sitesinde notebook hazırlanıp kargoya verildikten sonra Yurtiçi'ne en fazla 2 iş gününde ulaşır yazıyordu. Ben İstanbul Esenler'de yaşıyorum. Kadıköy'de şubeleri varmış ve kargoya oradan veriliyormuş. Eğer daha önce Monster'dan alışveriş yapmış kişiler varsa ürünlerin hazırlanma süresi ne kadardır? Yazabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası Monster'dan mağazasından alış-veriş yaptık ve çok memnun kaldık. İstanbul'da yaşıyorsan bence mağazasından alsan daha güzel olur. Monster'dan şüphem yok ama Yurtiçi Kargo... bilemedim. Son dönemlerde çok reziller. Adam eve gelmiyor geldik bulamadık diyor sonra.

Ben geçen ay almıştım. Aras kargo ile kapıda ödemeli olarak aldım. Öğlen sipariş verdim ertesi gün 5 buçuk ta teslim aldım, Kütahya da oturuyorum. Ellerinde hazırsa yani bı özelleştirme yapmadiysan mümkün olan en erken zamanda geleceğini düşünüyorum ben özelleştirme yapmamıştım, özelleştirme yaptıysan da bı gün gecikir bence. Bı tavsiye çantayı büyük sırt çantası seç bı de taşıma kılıfını al gayet kaliteliler.

Açıkçası Monster'dan mağazasından alış-veriş yaptık ve çok memnun kaldık. İstanbul'da yaşıyorsan bence mağazasından alsan daha güzel olur. Monster'dan şüphem yok ama Yurtiçi Kargo... bilemedim. Son dönemlerde çok reziller. Adam eve gelmiyor geldik bulamadık diyor sonra.
orada bir düzeltme hatası olmuş sanırsam :) aras kargo ile geliyor.

orada bir düzeltme hatası olmuş sanırsam :) aras kargo ile geliyor.
O nasıl bir hataysa artık:) O zaman sorun olacağını sanmam. Yurtiçi Kargo faktörü ortadan kalktıysa sorun yok:)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı