Monster notebook sitesinden nasıl laptop sipariş edilir?

Cihazların sayfasında taksit yapılan kredi kartları belirtilmiş. İninal bir kredi kartı değil bildiğim kadarıyla.

İninal günlük harcama limitine takılabilirsin. İninal Plus'a geçmen gerekir. Ayrıca ininal kredi kartı değildir ve taksit yapamaz. Sadece peşin ödeme yapılır.

1647036186047.png

1647036318894.png

Hiçbir ön ödemeli kart ile taksit yapamazsın hocam. Sadece bankaların size verdikleri kredi kartları ile taksitlendirme yapabilirsin.

Hiçbir ön ödemeli kart ile taksit yapamazsın hocam. Sadece bankaların size verdikleri kredi kartları ile taksitlendirme yapabilirsin.

16 yaşındayım banka bana kartı alabilir miyim yoksa 18 yaşından yukarımı olmam gerek çalışıyorum ve kendi paramla taksit yapıp annemin babamın kartıyla aliyim diyeceğim ama onlarda bana 25.000 laptop alıyorsun deli misin diyecekler.

16 yaşındayım banka bana kartı alabilir miyim yoksa 18 yaşından yukarımı olmam gerek çalışıyorum ve kendi paramla taksit yapıp annemin babamın kartıyla aliyim diyeceğim ama onlarda bana 25.000 laptop alıyorsun deli misin diyecekler.

Ailen olmadan işi çözmen imkansız gibi. Bir arkadaşının aile bireyinden isteyebilirsin ama onlarda sorgulayacaktır. Ben sorunu çalışıp taksidini ben ödeyeceğim size ne oluyor? Diyerek çözmüştüm ama ben 4.000 TL'lik PC almıştım.

Ailen olmadan işi çözmen imkansız gibi. Bir arkadaşının aile bireyinden isteyebilirsin ama onlarda sorgulayacaktır. Ben sorunu çalışıp taksidini ben ödeyeceğim size ne oluyor? Diyerek çözmüştüm ama ben 4.000 TL'lik PC almıştım.

Bende çalışıp ben ödüycem taksiti demiştim annemde sen laptopu alırsın sonra taksidi ödemek istemessin uğraşmak istemessin senin tembelliğini biliyorum diyor bir de bana senin oyun laptopun var zaten diyor ama şu anki laptopumun ekran kartı 1650 ve ben oyun performanslarından hiç memnum değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı