Monster notebook Wi-Fi kartı problemi

ColdCristall

Hectopat
Herkese merhaba, Wi-Fi kartı ve her şey düzgündü oyundaydım. Mafia 3 oyundan çıktım ve bir baktım Wi-Fi yok internete bağlanmıyor. Driverleri kaldırıp kurdum ama hala aynıydı. Ben de sıfırdan format atıp driverleri tekrar kurdum. Lakin hala aynı aygıt yöneticisi ekteki gibi bilgisayar: Monster Abra A5 15.6.3 yardımcı olabilecek var mı?
(Masaüstündeki kablosuz adaptörü söküp taktım o yüzden bağlıyım şu an)

Dosya Ekleri

• sr.png
    sr.png
    299,3 KB · Görüntüleme: 32
Daha önce Wi-Fi kartının bozulduğunu hiç görmemiştim. Kartı çıkartıp pinlerini IPA ile temizlemeyi deneyin, soketi de temizlemeyi deneyin. Yine olmazsa pin sayısı aynı olan başka bir Wi-Fi kartı alın veya aynısını alabilirsiniz. Yaklaşık 5-10$ civarı o kartlar, çok ucuzdur.

Herkese merhaba, Wi-Fi kartı ve her şey düzgündü oyundaydım. Mafia 3 oyundan çıktım ve bir baktım Wi-Fi yok internete bağlanmıyor. Driverleri kaldırıp kurdum ama hala aynıydı. Ben de sıfırdan format atıp driverleri tekrar kurdum. Lakin hala aynı aygıt yöneticisi ekteki gibi bilgisayar: Monster Abra A5 15.6.3 yardımcı olabilecek var mı?
(Masaüstündeki kablosuz adaptörü söküp taktım o yüzden bağlıyım şu an)
Sürücüyü kaldırıp cihaz ile birlikte verilen USB üzerinden kurulumu sağlar mısınız? Ayrıca FN+F4 yapmadığınızdan eminsiniz değil mi? Kartı devre dışı bırakıyor kombinasyon. FN+F4 dener misiniz ayrıca?

Yeni konular

Geri
Yukarı