Monster Notebook'larda Clevo kasa nedir?

Hocalarım t7 20.5 kullanıcısı olarak cihazın aldığım vakitteki en f/p cihaz olduğunu söyleyebilirim. Muadil markalar hep yabancı olduğu için ve monster'a göre muhattabı trde daha zor bulunacağı için monster türkiye piyasasında sorunsuz modelleri alınabilecek bir cihaz, bakım ek olarak bir hizmet sadece. 6 ay olacak bakım vakti geldi ve bakıma yollayacağım. Şu ana kadar sorun yaşamadıysam abartıldığı kadar sorun yokdur bence cihaz anlamında. Tek sorunu şu diyebileceğim şey yazılımıdır, bazen dandik hissettirse bile sorunsuz çalışıyor bazen problem yaratıyor. Mesela cihaz üzerindeki tuş üzerinden pcyi gaming moda aldığımda ekran gidiyor cihaz uyku moduna geçiyorduz, klavye ışık ayarını 4 tier azaltınca yani tamamen kapatınca yarım saniyeliğine tuşlar full ışık yani tier 4de yanıp sönüyordu. Drivlerları da indirmede problem yaşatabiliyordu anakart vs anakarta entegre ses kartının modellerini bilemediğim için, kendi sitesindeki driver ve yardımcı yazılım uygulamaları da tam verimli değil. Yazılım konusu da sorunsuz olsaydı kusursuz diyebilirdim elimdeki cihaza fakat ne kadar yazılımı zort olsa da ben verdiğim paranın sonuna kadar okey olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı