Monster Notebook'larda Clevo kasa nedir?

Yani Tongfang kasa denilen daha sorunsuz öyle mi? Monster'lar çok ısınıyorlar (ışıklı soba.) Clevo Tongfang fark ediyor mu ısınmada?
Clevo kasaya kıyasla sorunsuz olma olasılığı daha çok. Tongfang nispeten daha az ısınıyor denebilir ama bana artık hepsi aynı görünüyor. Daha servisteki adama "Bu laptop beni 3-5 yıl götürür mü?" dediğimde gülüyor, sen düşün. Güldü adam, sonra da "Götürmez." anlamına gelecek cümleler kurdu. Sonra da 4 kere servislik oldu zaten.

Clevo kasaya kıyasla sorunsuz olma olasılığı daha çok. Tongfang nispeten daha az ısınıyor denebilir ama bana artık hepsi aynı görünüyor. Daha servisteki adama "bu laptop beni 3-5 yıl götürür mü?" dediğimde gülüyor, sen düşün. Güldü adam, sonra da "götürmez." anlamına gelecek cümleler kurdu. Sonra da 4 kere servislik oldu zaten.

Son kısma gülsem mi üzülsem mi bilemedim.

Son kısma gülsem mi üzülsem mi bilemedim.
Ben gülüyorum artık. Forumdaki Monster fanları sağ olsun güldüre güldüre artık Monster'ın her şeyine güler oldum. Fanlarına da.

Özetle Clevo kasa alınmayacak bir kasadır.

Anakart tamir işleriyle uğraşıyorum ve diğer ustalarımdanda alığım duyumlarla pcb ince yapılıyor ve anakart dayanıksız oluyr dolayısıyla zannımca yol kopma, pcb çatlama ve kırılma, sıvı temasta daha fazla hasar olabileceği yönünde

ayrıca monster bios dosya konusunda da sorun çıkardığını çokca duydum eeprom cihazlarla yazdığımız dosyaları bulmak bir hayli zor

Bir tanıdık soru abra 5 dedi ben de acer nitro 5 dedim bunu al yani monster bulaşma :)

Monster markasından uzak durarak ayırt edebilirsiniz hocam.

Hocam bence Monster dünya markası. Bende 2 tane laptopu var ve aşırı derece memnunum. Ayrıca teknik servisinden de çok memnunum. Bu arada iş yerimde de 2'si yeni 1'i eski olarak 3 tane daha Monster laptop kullanıyoruz :) saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bence Monster dünya markası. Bende 2 tane laptopu var ve aşırı derece memnunum. Ayrıca teknik servisinden de çok memnunum. Bu arada iş yerimde de 2'si yeni 1'i eski olarak 3 tane daha Monster laptop kullanıyoruz :) saygılar.

Tabii ya dünya markası. MSI, ASUS, Lenovo, HP vs. vs. Bunların hepsi çöp laptop markaları.

Tabii ya dünya markası. MSI, ASUS, Lenovo, HP vs. vs. Bunların hepsi çöp laptop markaları.

Dostum ben öyle bir cümle kurmadım. Fakat Monster kullanıcısı olarak memnuniyetimi dile getirdim. Yalan söylememi mi bekliyorsun? Ya da duymak istediğin cümleleri mi kurmadım neden laf sokarcasına cümle kurmayı tercih ediyorsun.

Dünya markası demek için, önce dünya genelinde kullanılıyor olması gerekmez mi acaba? (İroni yaptı iseniz kusura bakmayın :) )

Dünya markası demek için, önce dünya genelinde kullanılıyor olması gerekmez mi acaba? (İroni yaptı iseniz kusura bakmayın :) )

Dostum sen dikkatli okumadın sanırım. Bence dünya markası diyorum. Yani olması gerektiğinden bahsediyorum. Sadece benim evimde fazlasıyla bilgisayar var. Onca elektronik ürün var. Arada kalite ve fiyat farkına göre ürünler var. Fakat ben bir kullanıcı olarak kullandığım ürünlerden bahsediyorum. Monster'de ortaklığım ya da herhangi bir kazancım yok. Sıradan bir vatandaşım. Ama hiçbir ürünü kötüleme yapmak ya da yanlış anlaşılmaya sebep verecek yorum yapmak bana yakışmaz. Her ürünün kalitesine göre farkları var. Fakat diğer arkadaş genel konuşuyor

Dostum sen dikkatli okumadın sanırım. Bence dünya markası diyorum. Yani olması gerektiğinden bahsediyorum. Sadece benim evimde fazlasıyla bilgisayar var. Onca elektronik ürün var. Arada kalite ve fiyat farkına göre ürünler var. Fakat ben bir kullanıcı olarak kullandığım ürünlerden bahsediyorum. Monster'de ortaklığım ya da herhangi bir kazancım yok. Sıradan bir vatandaşım. Ama hiçbir ürünü kötüleme yapmak ya da yanlış anlaşılmaya sebep verecek yorum yapmak bana yakışmaz. Her ürünün kalitesine göre farkları var. Fakat diğer arkadaş genel konuşuyor
Tamam ben de onu soruyorum zaten. Dünya markası olmanın kıstaslarından biri de, sektöründe uluslararası seviyede halihazırda herhangi bir büyüklükte pazar payına sahip olmak değil midir?

Siz "dünya markası olması gerekiyor" değil, "bence monster dünya markası" demişsiniz ayrıca ilk yazınızda. Dikkatli okumamış olsam bu iki ifadeniz arasındaki farkı bilemezdim neticede.

Onu da geçtim, dünya markası olmak için öznel değil, nesnel kıstas ve kavramlara ihtiyaç vardır öncelikle. Bu sizin dediğiniz biraz da bazı vatandaşlarımızın kullandığı "dünya lideri" kavramına benziyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı