Monster PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA mavi ekran hatası

OrkunJJ

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarı kullanırken birden ekranda anlık çizgiler falan oluştu, sonra görüntü ve her şey dondu. Çöktüğünü anladım, düğmeye basılı tutarak kapattım. Tekrar açtığımda mavi ekran verdi, fotoğrafı aşağıda. Sonra bilgisayarı söktüm, temizledim falan. Şimdi tekrar açmaya çalışıyorum klavye ve güç ışığı yanıyor, 2 saniye sonra bilgisayar kapanıyor, ekran hiç yok, aynı şeyi sürekli yapıyor ve fanlar da devreye girmiyor. Bilgisayarı tekrar söktüm RAM'lerde sorun olabilir diye, tek RAM ile deneyince bu sefer ışıklar sabit, fanlar gene dönmüyor ekran da yok. Videosu aşağıda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

IMG_20220601_193438.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem hiç mi açılmıyor?
Laptoplarda BIOS pili var ise sökün geri takın.
Merhaba, hiç açılmıyor videoda ki gibi elektriğe bağlıyken yapıyor, batarya da açmayı deneyince bu sefer döngüye girmeyip kapanıyor. Bios pilini çıkardım taktım aynı. Ramlerden 1 ini söküp ikisini de tek tek farklı slotlarda denedim. Bu sefer de kapanmıyor ama açılmıyorda yani ekran siyah fanlar dönmüyor ama power ve klavye ışığı yanıyor.

Geri
Yukarı