Monster Pulsar Clutch gamepad alınır mı?

VforVetdetta

Centipat
Daha fazla  
Almayı düşünüyorum da hem oyun oynamak hem de uzaktan PC'yi kullanmak için. Ölü bölgesi nasıl? İnternette kullanımı nasıl YouTube, Netflix gibi sitelerde? Alanlar tavsiye eder mi? Yardımcı olur musunuz?

Mouse modu yok diye biliyorum masaüstünde kullanamazsınız yani. Ölü bölgesi ile ilgili herhangi bir inceleme falan yok şu an. Bende ölü bölge testlerini bekliyorum.

Monster genel olarak tuzlu satıyor mallarını. Laptop dışında önermem

Şu ana kadarki incelemelerden, Monster'ın önceden yaptığı gamepadlerden ve genel olarak fiyattan yola çıkarak büyük ihtimalle çok uzun ömürlü bir controller olmayacak. Diğerlerinde zaten drifting sorunu hat safadaydı. Ona 900 vereceğinize bu aylarda 1200-1300'lere iyi bir Xbox controller alınabilir indirime girerse.

Almayı düşünüyorum da hem oyun oynamak hem de uzaktan PC'yi kullanmak için. Ölü bölgesi nasıl? İnternette kullanımı nasıl YouTube, Netflix gibi sitelerde? Alanlar tavsiye eder mi? Yardımcı olur musunuz?

Alınır hocam bende var yön tuşu ile fareyi yönlendirilebiliyor bir tek şarj sorunu yaşadım oda garantiye gitmeden çözdüm.

Geri
Yukarı